1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Підтримка 1С

Коментарів : 0

Індустрія інформаційного обслуговування - комфорт, зручність і ефективність Вашої роботи!

Програми сімейства "1С: Підприємство" зарекомендували себе як гнучкий і потужний інструмент для ведення обліку. Вони постійно вдосконалюються, нарощують функціональні можливості. Розвинені засоби налаштування дозволяють адаптувати програми у відповідності до вимог конкретного підприємства.

Щоб задіяти всі можливості програм родини "1С: Підприємство" з максимальною ефективністю і вести облік коректно і якісно, необхідно використовувати в роботі найбільш сучасні методики ведення обліку, бути в курсі останніх змін в законодавстві, регулярно оновлювати настроювання системи й виконувати технічний супровід. Для цього користувач повинен мати відповідну підготовку або звертатися до кваліфікованих фахівців.

Ми поставляємо НЕ ТІЛЬКИ ПРОГРАМИ, А Й ЗНАННЯ ПРО ТЕ, ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ОБЛІК, ТЕХНОЛОГІЇ ЙОГО ВЕДЕННЯ.
 
Фірма "1С" завжди приділяла велику увагу не тільки розробки програмного забезпечення, але й підтримці користувачів. Постійно випускається широкий спектр методичної літератури і навчальних посібників з ведення обліку та конфігуруванню програм. Нами накопичено велику кількість типових відповідей на запитання користувачів про способи ведення обліку і нюанси налаштування програм на підприємствах різного масштабу і профілю. Для того, щоб наші користувачі могли вести облік в суворій відповідності з поточним законодавством, ми відслідковуємо зміни в нормативних актах і регулярно випускаємо нові форми документів, роз'яснення щодо обліку нових податків, методики підготовки звітності, релізи програм.

Об'єднавши на компакт-диску інформаційно-технологічного супроводу комплекс видань, матеріалів і методик, раніше поставлялися окремо, співпрацюючи з економічними видавництвами та постачальниками правової інформації, ми пропонуємо користувачам унікальний інформаційний продукт за ціною набагато меншою, ніж сумарна вартість його компонентів.

Індустріальний підхід до інформаційного обслуговування, технологічне масове видання інформації в електронному вигляді на компакт-дисках і опора на широку мережу партнерів-професіоналів дозволяють нам:

    
Зробити наявні у нас знання, інформацію та технології ведення обліку максимально доступними для всіх користувачів програм сімейства "1С: Підприємство", незалежно від рівня їхнього добробуту і підготовки співробітників.
    
Надати нашим користувачам електронне видання, його оперативну доставку, установку поставляються компонент на робоче місце.
    
Забезпечити користувачам постійну увагу та кваліфіковану підтримку фахівців.

ЩОМІСЯЦЯ

Фірма 1С випускає компакт-диск інформаційно-технологічного супроводу, який містить:

    
Технологічну інформацію і матеріали для користувачів

    
Актуальні типові форми бухгалтерської звітності для програм "1С"

    
Відповіді лінії консультацій на типові запитання користувачів.

    
Нові релізи (у межах тієї ж версії) компонент системи "1С: Підприємство".

    
Щомісяця оновлювані списки сертифікованих партнерів, до яких фірма "1С" рекомендує звертатися.

    
Методики, консультації, керівництва, практичні рекомендації

    
Базу даних "Довідник господарських операцій"

    
База даних "Довідник господарських операцій" містить рекомендації щодо відображення різних господарських ситуацій з посиланнями на пункти законів, що регламентують формування податкових зобов'язань або податкового кредиту з ПДВ, валових доходів або витрат, збільшення або зменшення балансової вартості груп основних фондів. База також містить приклади відображення деяких господарських ситуацій в типових конфігураціях "1С" для України.

    
Навчальні та методичні матеріали з експлуатації, налаштування та конфігурації системи.

    
Консультації з бухобліку та оподаткування від бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит".

    
Систему правової підтримки ЛІГА: ЗАКОН.

    
Розділ правової підтримки складається Інформаційно-аналітичним центром "Ліга", щомісяця оновлюється та містить документи, необхідні в роботі нашим користувачам. Особлива увага приділяється зручності роботи з інформацією: інтеграція правової підтримки і програм сімейства "1С: Підприємство" дозволяє підібрати нормативні документи за тим рахунком або видом нарахування зарплати, з яким в даний момент працює бухгалтер.

Кваліфіковані сервіс-партнери фірми "1С":

    
Доставляють компакт-диск ІТС в офіс користувача програм системи "1С: Підприємства".
    
Знайомлять клієнта з новими інформаційно-технологічними компонентами, встановлюють їх на комп'ютер.
    
Допомагають освоїти нові можливості програм родини "1С: Підприємство" *.
    
Проводять профілактику комп'ютерних систем, допомагають запобігти збійні ситуації і забезпечити постійну, надійну і ефективну роботу системи *.

* Для користувачів, які уклали додатковий договір про абонементне обслуговування

Рекомендована вартість абонемента на інформаційно-технологічний супровід для зареєстрованих користувачів програм сімейства "1С: Підприємство" становить 822 грн. при підписці на 3 місяці, 1572 грн. при підписці на 6 місяців або 3024 грн. при підписці на 12 місяців.


Пропонуємо Вашій увазі відео-огляд "АКРОС: Сервісний центр" - комплексна автоматизація сервісного центру. 


Скачати відео 

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери