1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

21 червня 2017 року компанія НВЦ "Акрос"" провела бухгалтерський семінар на тему: «Зміни до ПКУ з 01.07.2017 року і не тільки…»

Коментарів : 0

21 червня 2017 року компанія НВЦ "Акрос"" провела бухгалтерський семінар на тему: «Зміни до ПКУ з 01.07.2017 року і не тільки…». Велика подяка учасникам, лекторам Блотнеру Володимиру Григоровичу та Тимофеєвій Людмилі Ярославівні за цікавий семінар, за конструктивний і плідний розгляд конкретних проблем ,персоналу готелю "Львів" за чудову атмосферу, теплий прийом.

Детальніше...НВЦ "Акрос" 30 травня 2017 року провела Кадровий семінар у м.Львові - «Кадровий аудит: готуємося до перевірки органами Держпраці та місцевого самоврядування»

Коментарів : 0

НВЦ "Акрос" 30 травня 2017 року провела Кадровий семінар у м.Львові - «Кадровий аудит: готуємося до перевірки органами Держпраці та місцевого самоврядування». Семінар пройшов в цікавій, дружній атмосфері. Тимуру Алієву дякуємо за професіоналізм. Учасники семінару отримали багато корисної інформації, мали можливість обговорити багато важливих питань. Всім учасникам хочемо подякувати, що провели свій час з нами. Чекаємо Вас на наших семінарах.

Детальніше...5 квітня 2017 року компанія НВЦ "АКРОС" і Корпорація "Мережа" у Львові провели семінар "Кадри та оплата праці 2017"

Коментарів : 0

5 квітня 2017 року компанія НВЦ "АКРОС" і Корпорація "Мережа" у Львові провели семінар "Кадри та оплата праці 2017" !!! Всім нашим учасникам дякуємо, що знайшли час і провели його разом з нами. Тимуру Алієву дякуємо за професіоналізм і творчий підхід. Всім гарного настрою. До нових зустрічей на наших семінарах.

Детальніше...22 березня 2017 року компанія НВЦ "Акрос" разом з партнерами Корпорація "Мережа" провели спільний бухгалтерський семінар на тему:«Готуємось до звітності за 1 квартал. Останні податкові новини»

Коментарів : 0

22 березня 2017 року компанія НВЦ "Акрос" разом з партнерами Корпорація "Мережа" провели спільний бухгалтерський семінар на тему:«Готуємось до звітності за 1 квартал. Останні податкові новини». Велика подяка учасникам,  лекторам Блотнеру Володимиру Григоровичу та Тимофеєвій Людмилі Ярославівні, персоналу готелю "Львів" за чудову атмосферу, теплий прийом.

Детальніше...Наша компанія 23 грудня 2016 року у м.Львові провела Новорічний бухгалтерський семінар - «Підсумки 2016 : Актуальні новини та звітність без помилок».

Коментарів : 0

Наша компанія 23 грудня 2016 року у м.Львові провела Новорічний бухгалтерський семінар - «Підсумки 2016 : Актуальні новини та звітність без помилок».

Хочемо висловити велику подяку учасникам семінару. Як завжди неперевершені лектори - Блотнер Володимир Григорович та Тимофеєва Людмила Ярославівна.

Окремо дякуємо персоналу готелю "Львів" за теплу зустріч і чудове обслуговування. До нових зустрічей!

Детальніше...28 вересня 2016 року наша компанія провела бухгалтерський семінар у м.Львові

Коментарів : 0

28 вересня 2016 року наша компанія провела бухгалтерський семінар у м.Львові - «Підготовка до звітності за три квартали 2016 року та свіжі бухгалтерські і податкові новини». Дякуємо нашим гостям, лекторам Блотнеру Володимиру Григоровичу та Тимофеєвій Людмилі Ярославовні за професіоналізм, персоналу готелю "Львів" за чудове обслуговування.

Детальніше...14 липня 2016 року у м. Львові провели святковий семінар до Дня Бухгалтера

Коментарів : 0

НВЦ АКРОС та РНБА, АФ Західаудитсервіс 14 липня 2016 року провели святковий семінар до Дня Бухгалтера. Дякуємо лектору Маковецькій Надіїї Валеріївні за творчий підхід до роботи, доступне розкриття тем, професіоналізм, персоналу Коледжу готельно-туристичного та рестораного сервісу за відмінну роботу. Щиро дякуємо нашим гостям і від всього колективу Вітаємо з наступаючим святом Днем Бухгалтера!

Детальніше...9 червня 2016 року м. Львів

Коментарів : 0

9 червня 2016 року відбувся бухгалтерський семінар у м.Львові -«Підготовка звітності за півріччя і найважливіші податкові новини». Дякуємо всім учасникам, лекторам Блотнеру Володимиру Григоровичу та Тимофеєвій Людмилі Ярославовні, персоналу"Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та рестораного сервісу”.

Детальніше...28 квітня 2016 року семінар в м. Ужгород тема "Податкова звітність за 1 квартал 2016 року та інші актуальні питання"

Коментарів : 0

Наша компанія 28 квітня 2016 року провела семінар-практикум у м.Ужгород. Велика подяка лектору Маковецькій Надії Валерієвні , нашим учасникам і персоналу готелю "Дружба". До нових зустрічей в чарівному місті Ужгород.

Детальніше...Річна звітність – 2015. Новий податковий кодекс– 2016

Коментарів : 0

11 лютого 2016 року наша компанія разом з партнерами Корпорацією "Мережа" провели бухгалтерський семінар на тему "Річна звітність – 2015. Новий податковий кодекс– 2016". Хочемо подякувати нашим гостям, лекторам Блотнеру Володимиру Григоровичу та Тимофеєвій Людмилі Ярославівні, персоналу готелю "Соната".

 

Детальніше...←  попередня 1 2 наступна →

Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери