1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Гросбух

Коментарів : 0

Дінай:ГРОСБУХ


Спеціалізована довідково-правова система, що забезпечує інформаційно-правову підтримку професійної діяльності бухгалтера. Прекрасно підійде для бухгалтерії малого і середнього підприємства.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ

- усі нормативні акти, регулюючі діяльність бухгалтера в різних галузях господарювання;

- усі редакції нормативних актів на будь-яку дату;

- коментарі експертів до найбільш важливих і складних нормативних актів;

- консультації з провідних бухгалтерських видань; 

- бланки звітності у форматах Word і Excel з формулами для автоматичного розрахунку показників; 

- звідні таблиці податків і зборів, показники індексу інфляції, облікових ставок, курсів валют і інших розрахункових величин; 

- довідкова інформація для бухгалтера (адреси і телефони контролюючих органів, довідники пільг, реквізити рахунків для заповнення платіжних документів, порядки, правила, інструкції і багато що інше).

 

СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ

- Уся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: "Нормативні документи", "Консультації, проводки", "Довідкова інформація, бланки, новини".

- Інформація в блоках систематизована за допомогою "Динамічного інтелектуального класифікатора" - унікального дерева тематичних підбірок, які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему, не упускаючи деталей. А сортування в підбірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найцікавіші для Вас документи. У тематичних підбірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься в архів.
 

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- "Огляди законодавства" щотижня готуються аналітиками Компанії "Дінай" і є інформацією про зміни в законодавстві, регулюючому діяльність бухгалтера.

- "Колекція проводок" представляє бухгалтерські проводки, що відображують найбільш поширені господарські операції. Проводки підготовлені нашими фахівцями на основі конкретних ситуацій, прокоментовані і доповнені елементами податкового обліку (з гіперпосиланнями на відповідні нормативні акти).

- "Актуальна тема" є спеціальними підбірками консультацій, що найбільш хвилює професійне співтовариство темам.

- "Огляди преси" готуються фахівцями Компанії "Дінай" щотижня і освітлюють суть консультацій з провідних бухгалтерських видань, доданих в систему протягом тих, що пройшли 7 днів. Цей ресурс допоможе Вам швидко ознайомитися з матеріалами спеціалізованої преси і, при необхідності, перейти по гіперпосиланню до повного тексту найцікавішої для Вас консультації.

- "Законодавчий анонс" NEW уперше в Україні запропонований Компанією "Дінай" користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і є список документів, які поступили на реєстрацію в Міністерство юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете "бачити на крок вперед", прогнозуючи ситуацію на важливій для Вас ділянці законодавчого поля.

- Бюлетень "Документи, які набувають чинності" NEW уперше в Україні запропонований Компанією "Дінай" користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтеся, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустите важливі зміни в законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до документу, що цікавить Вас, по гіперпосиланню. 

- Аналітична обробка текстів документів - усі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - самі останні зміни, зеленим - усі попередні зміни, починаючи з першої редакції, а сірим курсивом додані коментарі наших фахівців відносно того, коли і яким документом ці зміни вносилися.
 

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

- "Календар бухгалтера" допоможе Вам не лише вчасно підготувати і здати звітність, але і швидко знайти потрібні форми за допомогою гіперпосилань; також календар нагадає Вам про терміни сплати зборів, платежів, внесків, і за допомогою гіперпосилань переведе Вас на документи, що регламентують порядок їх здійснення.

- "Нові документи" формуються щодня і є підбірки документів, що поступили в систему в кожен конкретний день.

- "Пошук розділів" призначений для зручної і ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете усі тематичні підбірки, в назві яких ці слова трапляються.

- "Пошук документу" по реквізитах і словах з назви і тексту допоможе Вам знайти конкретний документ. Для точніших результатів пошуку, його можна виробляти в кожному інформаційному блоці і у вибраній тематичній підбірці інтелектуального класифікатора, крім того можна задати умову участі в пошуку документів з розділу "Архів". 

- "Розширений пошук усередині документу" NEW надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти в документі фрагменти тексту, що цікавлять Вас. Програмістами Компанії "Дінай" уперше в Україні реалізований унікальний алгоритм пошуку. Ви зможете знайти не лише задане словосполучення, але і фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам, словами (до 5-ти слів).

- "Посилання з документу" NEW є списком усіх документів, на які посилається цей документ. По гіперпосиланнях Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- "Посиланнями на документ" NEW є список документів, які посилаються на цей документ. По гіперпосиланнях Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- "Картки до бланків звітності" NEW допомагають швидко перейти до найбільш зручного формату бланка, консультацій по його заповненню і нормативним актам, регулюючим цю звітність.

- "Документи користувача" є спеціальним розділом, в якому Ви можете створити власний класифікатор

Детальніше...