1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Представляємо Вашій увазі новий програмний продукт АКРОС «Склад».

Коментарів : 0


 

 

 

1)Доброго дня! Вас вітає Науково-виробничий центр «АКРОС». Пропонуємо Вашій увазі новий програмний продукт Акрос «Склад».

2)Програма ТМЦ "Акрос "Склад” призначена для:

a. ведення обліку складів, номенклатури на них (зокрема найменування повні та скорочені, одиниці вимірювання, наявність товарів, характеристики, ціни прихідні, розхідні тощо) та складські дані (відділ, склад до якого належить номенклатура, облік переміщення між складами, з фірми та на фірму, відповідальні за склад та ін.), а також інших додаткових відомостей (наприклад, термін придатності, статус та ін.);

b. управління складськими запасами, продажами, закупівлями, аналізом даних.

3) Програма ТМЦ "Акрос "Склад” дозволяє автоматизувати типові операції ведення обліку номенклатури на складі. А саме:

- Прихід товару;

- Розхід товару;

- Оплата;

- Отримання звіту по залишках товарів на складі;

- Перерахунок вартості кв.м. товару залежно від змін розміру частини;

- Перегляд руху номенклатури за певний період;

- Гнучка система настройки основних параметрів системи під Вашу діяльність і за Вашими побажаннями. а також, як опція, надає можливість імпорту замовлень з Вашого сайту.

Система Акрос «Склад» контролює та впорядковує ці процеси та рухтоварно матеріальних цінностей(ТМЦ).
1. Вхід через користувача

2.Основновний робочий стіл програми відведений під Склад, тобто залишки товарів на складах, тут же, для зручності, виведені великі клавіші Купівлі та продажу, які також можна натиснути з клавіатури, клавіша «+»(прихід) чи «-»(розхід) .

3.Довідник "Склад”. Дозволяє переглядати наявну номенклатуру на складі. А саме: її тип, артикул, залишок, структуру, розмір, розхідну ціну і т.д.

4.Довідник "Контрагенти”. Цей довідник дозволяє вносити дані про контрагентів відповідно до їх типу (покупці, постачальники, одноразові): адресу, телефони, електронну пошту, ЄДРПОУ, ІПН та ін.

5.Довідник "Прайс”. Цей довідник дозволяє переглядати і змінювати ціни на номенклатуру, а також додавати нову номенклатуру, здійснювати пошук по порядковому номеру, артикулу та назві.

6. Довідник "Каса”. Цей довідник дозволяє вести облік коштів на балансі фірми.

7. В документах приходу Вибираємо контрАгента, і по клавіші клавіатури «+» чи кліку вибираємо товарЦей документ дозволяє зробити прихід товару на склад і роздрукувати прихідну накладну.

8. Маємо можливість переглянути групи "товари”, зробити пошук по артикулу, назві чи коду, при зажатому Shift вибрати список товарів, при Ctrl - просто набивати кілька різних товарів.

9. Поправляємо кількість, ціну, знижки(які можна задати по документу вцілому, окремо по рядках в процентах чи гривнях) і зберігаємо.

10. Є кілька друкованих форм приходу: стандартна та складська.

Розглянемо складську.

11. Аналогічні дії можемо зробити і у документі продажі.

Документ"Розхід товару” дозволяє зробити розхід товару зі складу, роздрукувати чек та видаткову накладну. Тут маємо можливість заповнити стадію виконання накладної, наприклад, якщо ви продаєте плити, стадії для неї - нова, порізана, поклеєна.

12. Ціни можуть бути звичайні, гуртові, а також, якщо потрібно в залежності від розміру, чи ваги товару - за метр.

13. Серед друкованих форм: розхідна накладна, податкова накладна, складська накладна, розхід з деталізацією розмірів, можливий друк бланків нової почти та інші.

14.Список накладних Ви можете побачити в журналі приходів, розходів. (Або Журнал документів. Призначений для перегляду усіх створених документів.)

15.Документ "Платіжка (оплата)”.

Цей документ дозволяє прийняти або здійснити оплату згідно накладної у повному обсязі або частково.

16.Журнал "Рух номенклатури (проводки)”.

Цей документ дозволяє вивести рух товарів за певний період та друк. Він перенасичений інформацією, але тут за потреби можна знайти усі рухи товару.

Програма ТМЦ "Акрос "Склад” допоможе збільшити рентабельність бізнесу і значно зекономити Ваш час. ТМС має можливість доробки спеціальних модулів за необхідністю.

ТМЦ "Акрос Склад” призначена для спрощення етапів купівлі — продажу товарів. Дозволяє зменшити "паперовий” документообіг, спростити і пришвидшити облік оплати. Програма забезпечує необхідну для роботи компанії систему звітності.

 

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери