1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

1С-Звіт

Коментарів : 0

Про запуск сервісу здачі електронної звітності для користувачів програмних продуктів економічного призначення фірми "1C" для України
 Фірма "1C" оголошує про запуск сервісу здачі електронної звітності для користувачів продуктів економічного призначення фірми "1C" для України. Сервіс здачі електронної звітності (СЕЗ) - це спільна розробка фірми "1C" і компанії "БЕСТ Звіт", що є програмою "1С-Звіт", розробленою компанією "БЕСТ Звіт" і засоби інтеграції цієї програми з типовими конфігураціями фірми "1С".
Фірма "1C"  і компанія "БЕСТ" є лідерами на ринку України в областях розробки і підтримки облікових систем економічного призначення і надання сервісу підготовки і здачі звітів в державні органи. Багаторічний успішний досвід роботи фірми "1C" і компанії "БЕСТ Звіт" на ринку України дозволить нашим існуючим і майбутнім користувачам отримувати якісний комплексний сервіс по підготовці і передачі в державні органи регламентованої звітності.
 
Сервіс СЕЗ надає можливість користувачам програмних продуктів економічного призначення фірми "1C" для України безпосередньо з типових конфігурацій:

 •    сформувати регламентовану звітність в різні державні органи;
 •    перевірити заповнення (за допомогою вбудованих камеральних перевірок) і роздрукувати документи;
 •    зашифрувати і підписати електронним цифровим підписом;
 •    відправити звіти до контролюючих органів і отримати квитанцію про доставку звіту за призначенням;
 •    зберегти на електронних носіях.

У користувачів програмних продуктів економічного призначення фірми "1C" для України додатково до поточних можливостей формування звітності з'явиться можливість використання сервісу СЕЗ. Користувачі зможуть самостійно вибрати варіант використання підсистеми регламентованої звітності : традиційна підсистема або сервіс СЕЗ. При розробці ставилося завдання не погіршити існуючі сервіси формування регламентованої звітності, а розвинути і розширити їх. Тісна інтеграція сервісу СЕЗ з типовими конфігураціями дозволяє передавати дані облікової системи без створення проміжних файлів експорту, а також отримувати розшифровки сум показників звітів сервісу СЕЗ в програмі "1C"

Після введення в промислову експлуатацію сервісу СЕЗ з типових конфігурацій не віддалятимуться існуючі підсистеми регламентованої звітності. Традиційна підсистема здачі регламентованої звітності залишатиметься в колишньому об'ємі і користувачі зможуть працювати з традиційною підсистемою. Надалі в традиційній підсистемі регламентованої звітності не планується додавати нові регламентовані звіти, додавати можливість експорту даних в зовнішні файли і т. д., в той же час вже реалізовані функціональні можливості підтримуватимуться в актуальному стані.
 
Ми рекомендуємо користувачам працювати з новим, розширеним сервісом СЕЗ.
Фірма "1С" проводила попереднє тестування сервісу СЕЗ серед своїх партнерів для перевірки працездатності і зручності використання сервісу СЕЗ на реальних даних облікових систем підприємств наших партнерів. У фінальній версії враховані отримані в ході тестування зауваження і пропозиції.
 
Умови підписки на сервіс СЕЗ
Сервіс СЕЗ у рамках підписки ІТС Україна
Усі користувачі програмних продуктів ""1C" що мають діючу підписку на ІТС:
 
•    у рамках піврічної безкоштовної підписки;
 •   у рамках платної підписки, за умови оформлення підписки після 01.05.2010 (див. детальніше інформаційний лист №11659 від 06.04.2010 р.);
 •   у рамках платної підписки для віддаленого офісу, за умови оформлення підписки після 01.05.2010 (див. детальніше інформаційний лист №11659 від 06.04.2010 р.);
дістають можливість використання сервісу СЕЗ без додаткової оплати для юридичної або фізичної особи, код якої (ЕДРПОУ або ДРФО) був вказаний при оформленні підписки на ІТС.
 
Надалі, при оформленні підписки на ІТС на новий термін, сервіс СЕЗ надається у рамках підписки на ІТС за поточною вартістю без додаткової оплати. Вартість оформлення підписок на ІТС приводиться в кожному інформаційному листі про вихід ІТС (див., наприклад, інформаційний лист №13046 від 04.02.2011 р.). Поточні ціни на ІТС дивіться в нижчеприведеній таблиці.
Код    Найменування    Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ
     DVD "Інформаційно-технологічний супровід ""1C: Підприємства" (Україна), окремий випуск    426
     Підписка на 3 місяці    822
     Підписка на 6 місяців    1572
     Підписка на 12 місяців    3024
 4601546077561    Від 1 до 5 ІТС для віддаленого офісу Україна, підписка на 12 міс. Продаж через партнерів    540
 4601546077561    Від 6 до 10 ІТС для віддаленого офісу Україна, підписка на 12 міс. Продаж через партнерів    486
 4601546077561    Від 11 до 20 ІТС для віддаленого офісу Україна, підписка на 12 міс. Продаж через партнерів    432
 4601546077561    Від 21 до 50 ІТС для віддаленого офісу Україна, підписка на 12 міс. Продаж через партнерів    378
 4601546077561    Від 51 до 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, підписка на 12 міс. Продаж через партнерів    324
 4601546077561    Більше 100 ІТС для віддаленого офісу Україна, підписка на 12 міс. Продаж через партнерів    270
 Сервіс СЕЗ для користувачів продуктів "1C" з безкоштовною підтримкою
 
Для користувачів продуктів, підтримка яких здійснюється без обов'язкової підписки на ІТС : базові версії продуктів на платформах "1 С:Предприятие 8", "1 С:Предприятие 7.7" для України, випущені до 01.07.2008 (див. детальніше на сторінці http://]http://www.1c.ru/ukraina/support/how_get.jsp) з квітня 2011 р. додається можливість оформлення річної підписки на сервіс СЕО.
Код    Найменування    Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з  ПДВ
Сервіс здачі електронної звітності (Україна). Підписка на 12 місяців.    864

Для оформлення підписки користувачам рекомендуємо звертатися в Сервіс-центри або до сервіс-партнерів фірми "1C"  в Україні http://www.1c.ru/ukraina/partners/service.jsp, а також до інших партнерів фірми "1C" в Україні. Для оформлення підписки необхідно обов'язково вказати реєстраційний номер програмного продукту і код (ЕДРПОУ або ДРФО) користувача.
 Сервіс СЕО для додаткової юридичної або фізичної особи

 У рамках діючих підписок на ІТС (див. розділ "Сервіс СЕЗу рамках підписки ІТС Україна"), а також підписки на сервіс СЕЗ для користувачів продуктів "1C" з безкоштовною підтримкою (див. розділ "Сервіс СЕЗ для користувачів продуктів "1C" з безкоштовною підтримкою") з квітня 2011 р. надається можливість оформлення додаткової підписки на сервіс СЕЗ для організації/приватних підприємців, які ведуть облік з допомогою програми, на яку оформлена основна підписка.
 Код    Найменування    Рекоменд. роздрібна ціна, грн. з ПДВ
 
Сервіс здачі електронної звітності (Україна). Підписка для додаткової юридичної або фізичної особи на 1 місяць.    72
 Для оформлення підписки користувачам рекомендуємо звертатися в Сервіс-центри або до сервіс-партнерів фірми "1C"  в Україні http://www.1c.ru/ukraina/partners/service.jsp, а також до інших партнерів фірми "1C" в Україні. Для оформлення підписки необхідно обов'язково вказати реєстраційний номер програмного продукту "1С", для якого оформлена основна підписка (див. розділи "Сервіс СЕЗ у рамках підписки ІТС Україна" і "Сервіс СЕЗ для користувачів продуктів "1C" і код (ЕДРПОУ або ДРФО) користувача.
 Підписка на сервіс СЕЗ для додаткової юридичної або фізичної особи може бути оформлена тільки на строк до закінчення дії основної підписки. Вартість підписки розраховується виходячи з терміну дії основної підписки і вартості підписки, що залишився, для додаткової юридичної або фізичної особи за один місяць. Приклади розрахунку вартості підписок :
 •    Заснована підписка оформлена на безкоштовний ІТС Україна. На момент оформлення підписки для додаткової юридичної або фізичної особи термін закінчення основної підписки - 6 місяців. Підписка для додаткової юридичної або фізичної особи може бути оформлена на термін 6 місяців. Вартість підписки 6 * 60 = 360 грн. без ПДВ;
 •    Заснована підписка оформлена на платний річний ІТС Україна. На момент оформлення підписки для додаткової юридичної або фізичної особи термін закінчення основної підписки - 10 місяців. Підписка для додаткової юридичної або фізичної особи може бути оформлена на термін 10 місяців. Вартість підписки 10 * 72 = 720 грн. з ПДВ;
 •    Заснована підписка оформлена на сервіс здачі електронної звітності (Україна). На момент оформлення підписки для додаткової юридичної або фізичної особи термін закінчення основної підписки - 12 місяців. Підписка для додаткової юридичної або фізичної особи може бути оформлена на термін 10 місяців. Вартість підписки 12 * 72= 864 грн. з ПДВ.
 Особливості оформлення підписок
 1.    Підписка на сервіс СЕЗ для додаткової юридичної або фізичної особи може бути оформлена тільки на строк до закінчення дії основної підписки. У разі, якщо при подачі заявки на оформлення цієї підписки буде вказаний період менше або більше періоду основної підписки, що залишився, то підписка на сервіс СЕЗ для додаткової юридичної або фізичної особи буде автоматично приведена у відповідність з періодом основної підписки і вартість буде розрахована виходячи з відкоригованого терміну.
 2.    Звертаємо увагу, що доступ до сервісу СЕЗ надається тільки для юридичної або фізичної особи, код ЕДРПОУ (чи ДРФО) якого був вказаний в заявці на оформлення підписки на ІТС (сервіс СЕЗ). У разі виявлення помилки користувачам необхідно звернутися до партнера фірми "1C" через якого оформлялася підписка на ІТС для коригування контактної інформації про передплатника.
 3.    Оформлення підписки на ІТС Україна і/або на сервіс СЕЗ на поточний місяць можлива до 20 числа поточного місяця. Вартість підписки на поточний місяць залишається незмінної незалежно від дати оформлення підписки. Доступ до сервісу СЕЗ можливий через добу після підтвердження фірмою "1С " про прийом підписки.
 Порядок отримання і установки сервісу СЕЗ
 
Підтримка сервісу СЕЗ буде включена в нижчеприведені типові конфігурації, починаючи з вказаної версії:
 •    Бухгалтерія 8 для України (ПРОФ і Базова), версія 1.1.25;
 •    Зарплата і управління персоналом для України (ПРОФ і Базова), версії 2.1.18;
 •    Управління торговельним підприємством для України, версія 1.1.18;
 •    Управління виробничим підприємством для України, версії 1.2.28 і 1.3.7;
 •    Бухгалтерія 7.7 для України (ПРОФ і Базова), реліз 7.70.284;
 •    Зарплата+Кадри для України, реліз 7.70.030;
 •    Виробництво+Послуги+Бухгалтерія для України, реліз 7.70.035;
 •    Комплексна конфігурація для України, реліз 7.70.038.
 Надалі список конфігурацій, у яких буде підтримуватись сервіс СЕЗ, планується розширювати.
 Для використання сервісу СЕЗ користувачам необхідно відновити свої облікові системи до вказаних версій типових конфігурацій.
 Після виходу відповідних версій вище перелічених продуктів, в постачання нових продуктів буде включений дистрибутив розрахованої на одного користувача версії програми "1C - Звіт". Існуючі користувачі програмних продуктів "1C" можуть отримати актуальну версію програми "1С-Звіт" на сайті  www.1c-sed.com.ua. Детальна інструкція по роботі з програмою включена в постачання дистрибутива, а також може бути отримана на сайті www.1c-sed.com.ua.

 При необхідності використання мережевої версії програми "1С-Звіт" користувачам необхідно придбати мережеву версію у партнерів фірми "1C"
Після установки програми "1С-Звіт", користувач, що має одну з діючих підписок (див. розділ "Умови підписки на сервіс СЕЗ") повинні будуть активувати програму для користувача, код якого (ЕДРПОУ або ДРФО) був вказаний при оформленні підписки.
 Для активації програми необхідно завантажити код доступу у вікно модуля "Управління ліцензіями". Завантажити код доступу можна з сайту www. 1c - sed.com.ua. Зробити це можна як при виборі підприємства, натиснувши меню "Файл" - "Ліцензія", так і в самій програмі в модулі "Управління ліцензіями". При натисненні кнопки "Завантажити" в модулі програма перевіряє наявність коду доступу на сайті www.1c- sed.com.ua. Якщо код відсутній, програма запропонує завантажити його з файлу.

Процедуру активації необхідно здійснювати після кожного продовження підписки.
 Для включення в конфігурації можливості роботи з сервісом СЕЗ користувачеві необхідно виконати наступні дії:
 •    вказати в довіднику "Організації" дату, починаючи з якої робота з регламентованою звітністю відбуватиметься через сервіс СЕЗ ("1С-Звіт"). У разі, якщо в інформаційній базі ведеться облік від імені декількох організацій, дата початку роботи з сервісом СЕЗ має бути вказана для кожної організації підприємства;
 •    перевірити правильність заповнення параметрів формування регламентованих звітів у формі "Налаштування заповнення звітів "1С-Звіт";
 •    починаючи з вказаної дати, для формування регламентованої звітності використовувати пункт "Звіти/Регламентована звітність "1С-Звіт" головного меню.
 Порядок підтримки сервісу СЕЗ
 Підтримка сервісу СЕЗ надається на період дії підписки.
Оновлення програми "1С-Звіт".

Спосіб 1.
 Програма з певною періодичністю автоматично перевіряє наявність оновлень на сайті  http://www.1c-sed.com.ua. Запустити пошук оновлень також можна вручну в програмі з меню "Сервіс" - "Оновити програму".

Спосіб 2.
 Користувач самостійно може викачати актуальне оновлення з сайту www.1c-sed.com.ua/updates/, а потім встановити його.
У всіх перерахованих способах при запуску оновлення, після прочитання релізу, усі дії з установки виконуються автоматично.
 Оновлення засобів інтеграції програми "1С-Звіт" з типовими конфігураціями "1С" здійснюється за допомогою випуску чергових релизов конфігурацій. Нові релизы надаються користувачам стандартними способами:
 •    на сайті підтримки користувачів http://users.v8.1c.ru або на дисках ІТС для користувачів конфігурацій на платформі 1С:Предприятие 8;
 •    на сайті ІТС http://its.1c.ua або на дисках ІТС для користувачів конфігурацій на платформі 1С:Підприємство 7.7 з обов'язковим обслуговуванням по ІТС;
 •    по електронній пошті лінії консультацій фірми "1С" для користувачів конфігурацій на платформі 1С:Підприємство 7.7 з безкоштовною підтримкою (див. детальніше http://www.1c.ru/ukraina/support/how_get.jsp).
 За відсутності діючої підписки сервіс СЕЗ можливі 2 варіанти роботи користувача в системі:
•    1-й варіант - якщо у користувача ніколи не було підписки, йому буде заборонений вхід в програму і видано повідомлення про те, що необхідно оформити підписку;
 •    2-й варіант - по закінченню терміну дії підписки користувачеві будуть доступні функції створення, експорту на диск і друк звітів тільки в об'ємі традиційної підсистеми регламентованої звітності "1С" і буде недоступна функція установки оновлення програми "1С-Звіт".
 Для відновлення повнофункціональної роботи сервісу СЕЗ необхідно оформити підписку (див. детальніше розділ "Умови підписки на сервіс СЕЗ"). Після оформлення підписки програма "1С-Звіт" може бути оновлена до актуальної версії вище описаними способами.

Детальніше...