"Akros" Company of Software > Розробка сайтів > Розробка сайтів   Роздрукувати

Розробка сайтів


10-04-2013, 15:44.

Необхідність створення сайту для сучасної компанії

Для кожного бізнесу, безумовно, необхідний свій унікальний сайт, розрахований на певну аудиторію. Веб-сайт повинен виконувати чітко поставлені завдання. Це може бути:

  • створення сайту представництва фірми в Інтернеті - у цьому випадку підходить сайт-візитка для малого бізнесу або корпоративний сайт - для середнього та великого бізнесу;
  • демонстрація асортименту продукції - найбільш підходить Інтернет-каталог;
  • організація прямих продажів через Інтернет - для цього необхідно створити сайт Інтернет-магазин.

Створення сайту візитки (від 1200грн.)

Представництво Вашої компанії в мережі Інтернет.
Це найпростіший в реалізації і термінах тип сайту. Простота криється не в якості самого сайту, а в його функціональних можливостях і спектрі розв'язуваних їм завдань. Існує чимало прикладів, коли сайт-візитка з точки зору дизайну, зручності для користувачів і цілого ряду інших факторів обіграє великі корпоративні сайти або портали.

Створення корпоративного сайту (від 2400грн.)

Потужний Інтернет-проект для підприємств будь-яких розмірів і сфери бізнесу.
Це найпоширеніший на сьогоднішній день тип сайту, які підійдуть для більшості компаній незалежно від їх сфери діяльності і масштабів підприємства. Розробка корпоративного сайту - це сучасне рішення для компанії в структуризації і надання централізованого доступу до корпоративної інформації, організації оперативної взаємодії між підрозділами та філіями компанії, а також робота з корпоративними програмними засобами.

Створення інтернет-каталогу (від 4000грн.)

Каталог Вашої продукції або послуг працюючий в режимі on-line.
Інтернет-каталоги продукції або послуг порівняно з іншими типами сайтів мають чітку і логічно впорядковану структуру розділів і рівнів інформації про товари або послуги. Кожному товару або послузі на сайті відповідає інформаційна картка, яка формується автоматично. У ній можуть публікуватися опис, технічні характеристики, фотографії, схеми і вартість, наявність на складі і т. д. Інтернет каталог значно дешевший, ніж Інтернет-магазин і є серйозною альтернативою з точки зору фінансових витрат на реалізацію проекту.

Створення інтернет-магазину (від 6000грн.)

Потужний Інтернет-проект для підприємств будь-яких розмірів і сфер бізнесу.
Інтернет-магазин дозволяє побудувати ефективну систему продажів товарів або послуг через Інтерент. Все більше компаній і індивідуальних підприємців використовують можливість розробки та експлуатації Інтернет-магазину в своїй діяльності. На відміну від веб-представництва або Інтернет-каталогу, Інтернет-магазин крім можливості публікації інформації про товари або послуги, дає відвідувачеві можливість замовити ці товари або послуги в режимі реального часу.Повернутися назад