Початок продаж електронних поставок клієнтських ліцензій 1С:Підприємство

Інформаційний лист # 2559 від 22 травня 2019 року 

Початок продажу електронних поставок клієнтських ліцензій 1С:Підприємство для мобільної платформи. Правила розповсюдження і використання мобільних прикладних програм, розроблених на платформі "1С:Підприємство", при використанні співробітниками однієї організації-користувача "1С:Підприємство" 

Шановні колеги! 

У зв'язку із збільшенням запитів доводимо до відома користувачів і партнерів правила розповсюдження і використання бізнес-додатків, розроблених на мобільній платформі "1С:Підприємство" на замовлення користувача або користувачем самостійно, і призначених для використання на мобільних пристроях співробітників і/або агентів організації-користувача. 

Описані нижче правила стосуються лише індивідуальних/замовлених (призначених для конкретного підприємства) розробок і не розповсюджуються на тиражні мобільні прикладні програми, призначені для розповсюдження серед третіх осіб, у т. ч. через магазини додатків App Store і Google Play (як за плату, так і безкоштовно). 

Для встановлення і використання мобільних прикладних програм, створених на платформі "1С:Підприємство", на мобільних пристроях своїх співробітників, організація повинна придбати клієнтські ліцензії на відповідну кількість мобільних робочих місць. За наявності у користувача основної поставки "1С:Підприємство 8", у заявці на придбання клієнтських ліцензій на мобільні робочі місця вказується її реєстраційний номер. 

При встановленні на один пристрій декількох прикладних програм, створених на мобільній платформі "1С:Підприємство 8", необхідно придбати клієнтську ліцензію на мобільні робочі місця на кожну з таких прикладних програм. 

Клієнтська ліцензія на мобільні робочі місця являє собою документ, який регулює правила використання мобільної платформи "1С:Підприємство" на кількості мобільних робочих місць, зазначених в ліцензії. 

Залишити відповідь