Підвищення цін на “Управління торговим підприємством для України”

Всеукраїнська громадська організація “Спілка автоматизаторів бізнесу” “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України

Випуск у 2007 році програмного продукту “1С:Підприємство 8. Управління торговимпідприємством для України” став технологічним і методологічним проривом у автоматизації бізнесу українських підприємств. Після 12 років з моменту випуску даний програмний продукт залишається популярним і затребуваним на поточний момент.

На жаль, за період, що минув, продукт застарів як технологічно, так і функціонально, і його розвиток в подальшому не планується. При цьому, беручи до уваги затребуваність програмного продукту “1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України”, він не знімається з продажу і продовжує підтримуватися в актуальному стані. Як сказано вище – цей програмний продукт розроблявся на технологіях попереднього покоління, які на поточний момент поступово застарівають. Такі технології вимагають все більших
витрат для підтримки продукту в актуальному стані. З огляду на зростання витрат
як на підтримку високої якості самого рішення, що базується на застарілих технологіях, так і знань фахівців, що займаються роботою з ним, на семінарі САБ більшістю голосів присутніх учасників прийнято рішення про необхідність підвищення цін на цей програмний продукт.

Повідомляємо, що з 01.07.2019 року планується підвищити ціни на програмний продукт “1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України”. Ціни, які планується встановити з 01.07.2019 р., наведені у таблиці.

Код
Найменування
Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ
2900001801423 1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України
22 000

 

Залишити відповідь