1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Програма для нанесення ЕЦП

Коментарів : 0

Електронний цифровий підпис- вид електронного підпису, отриманий в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних.яка приєднується до цього набору або логічно з ним зв'язується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача.Електронний цифровий підпис накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа.


Опис «Арт-Офіс»

Основне призначення комп'ютерної програми «Арт-Офіс» - нанесення і перевірка одиночних і множинних внутрішніх ЕЦП на електронні документи у форматах MS Office Word, Excel (2007/2010/2013) і PDF. Внутрішня підпис не порушує структури підписаного документа. Підписаний документ може бути прочитаний у відповідній програмі.  У разі внесення змін до підписаний документ нанесення ЕЦП видаляються.

У документ вбудовується політика підписання . Політика підписання дозволяє визначити набір правил підписання документа. За допомогою правил підписання можливе визначити ким, коли, в якій послідовності і в який час може бути підписаний документ.

Клієнтський компонент являє собою надбудову (add-in) до офісними редакторам MS Office Word, Excel (2007/2010/2013) та інтегровано в Work'sOrganizer. Функції «Арт-Офіс» викликаються за використання керуючих візуальних елементів, розташованих на командній панелі (ribbon).

Базові сценарії підписання електронних документів:

Для взаємодії з зовнішніми системами комп'ютерна програма «Арт-Офіс» надає функції по COM-технології або як WEB-сервіс. Для взаємодії з Програми для бізнесу 8.х розроблена зовнішня компонента «Арт-Офіс» .

Алгоритми формування та перевірки підписів, використання політик підписання відповідають національним та міжнародним стандартам в галузі електронних цифрових підписів.

Бібліотека криптографічних перетворень , що входить до складу продукту, пройшла державну експертизу в сфері криптографічного захисту інформації і має позитивне експертний висновок.
 
Більш детальну інформацію про програму Ви можете отримати на сайті - "Арт-Офіс"

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери