1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Системи розпізнавання

Коментарів : 0

ABBYY Finereader ­ система оптичного розпізнавання текстів.

Паперова документація є невід'ємною атрибутикою сучасного ділового середовища. Проте з часом папери мають властивість накопичуватися і починають захаращувати робочий простір. Хорошим рішенням цієї проблеми є оцифровання паперових документів, тобто переклад в електронний вигляд. Багато користувачів в даному випадку вдаються до допомоги сканера. Але працюючи з сканером, можна отримати лише зображення сторінки ­ картинку, непридатну для редагування звичними засобами. Для того, щоб перевести зображення у відповідний формат, витягнути з нього необхідну інформацію і створити повноцінний електронний документ, необхідний спеціальний інструмент. Таким інструментом є система оптичного розпізнавання ABBYY FineReader. Вона не тільки перекладає текст в електронний вигляд, але і створює повноцінну копію початкового документа, розпізнає і зберігаючи всі його елементи, такі як ілюстрації, таблиці, і інше. ABBYY FineReader враховує найдрібніші нюанси, точно відтворюючи в електронному вигляді параметри шрифтів, обтікання ілюстрацій текстом, і інші особливості оформлення документа. Завдяки надійності і точності, а також простоті використання ABBYY FineReader став незамінним помічником по обробці документів, як в офісах найбільших корпорацій, так і вдома для багатьох користувачів у всьому світі.

На сьогоднішній день якість і актуальність технологій ABBYY FineReader підтверджують більше 150 нагород, присуджених незалежними експертами ринку.

ABBYY FineReader 8.0 ­ версія, яка дозволяє розпізнавати фотографії документів, автоматизувати виконання послідовності типових операцій по обробці документів, створювати захищені PDF­ файли, розпізнавати частини тексту з будь­ якої області екрану комп'ютера.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери