1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Acronis® Backup & Recovery™10 Advanced Server

Коментарів : 0

 Огляд

Acronis® Backup & Recovery™ 10 - наступне покоління корпоративної лінійки сімейства Acronis® True Image. Маючи у своїй основі перевірені технології створення образів і відновлення на «голе залізо», Acronis® Backup & Recovery™ 10 дозволяє побудувати централізовану систему керування й автоматизації всіх процесів резервного копіювання в компанії будь-якого розміру. Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Serve працює як у фізичні так і у віртуальних середовищах, захищаючи сервери під керуванням Windows і Linux. Увесь уміст сервера, включаючи ОС, додатка й користувацький дані можна відновити за лічені хвилини, а не годинни і тим більше дні.
Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server, розроблений для підприємства будь-якого розміру, росте разом з компанією, легко масштабуючись від локальних конфігурацій до роботи в більших територіально розподілених мережах на тисячі машин. Він надає організаціям розширені можливості резервного копіювання й відновлення системи: дедуплікацію даних, підвищену безпеку, панель моніторингу операцій.
Комбінація потужності й простоти застосування дозволяє компаніям скорочувати витрати на ІТ і серйозно підвищувати показники часу відновлення (RTO). А додаткові модулі ще більше розширюють функціонал продукту.
  •       Модуль Acronis® Backup & Recovery 10 Deduplication дозволяє одночасно з резервними копіюванням застосовувати механізми видалення даних, що дублюються. Він легко вбудовується в загальну систему резервного копіювання й суттєво скорочує обсяг переданого по мережі трафіка й дискового простору, необхідного для зберігання резервних копій
  •       Acronis® Backup & Recovery™ 10 Universal Restore™ дозволяє швидко й ефективно відновлювати сервери навіть на встаткування, що відрізняється від оригінального або на віртуальну машину
Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server дозволяє встановити агенти резервного копіювання й відновлення як у фізичних, так і віртуальних середовищах. Для розширення функціонала при резервнім копіюванні й відновленні віртуальних машин може застосовуватися Acronis® Backup & Recovery™ 10 Advanced Server Virtual Edition, що забезпечує комплексний захист одночасно сервера й запущених на ньому віртуальних машин.

Детальніше...