1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Acronis True Image Echo Server Linux

Коментарів : 0

Безперебійне функціонування корпоративних серверів і збереження даних життєво важливе для будь-якого підприємства і організації. Acronis True Image Echo Server пропонує комплексне рішення задачі резервного копіювання і відновлення даних корпоративних серверів під управлінням Linux. З Acronis True Image Echo Server ви можете бути упевнені, що ваша робоча інформація надійно збережена і може бути відновлена у разі будь-якої нештатної ситуації.

Детальніше...Acronis True Image Echo Server Windows

Коментарів : 0

Acronis True Image Echo Server - це комплексне рішення задачі резервного копіювання і відновлення даних для серверів під управлінням Windows.
Acronis True Image Echo Server creates здатний створювати переносимі образи, не залежні від устаткування, які можна відновлювати з будь-якої і в будь-яке віртуальне або фізичне середовище.

Детальніше...Acronis True Image Echo Workstation

Коментарів : 0

  Acronis® True Image Echo Workstation є ідеальним рішенням для резервного копіювання і аварійного відновлення даних на окремому комп'ютері або по всій локальній мережі, що має широкий ряд опцій, таких як можливість резервного копіювання систем цілком або окремих файлів, так і аварійне відновлення окремих файлів і папок або диска цілком, видалене управління завданнями резервного копіювання і відновлення даних, відновлення систем на різне устаткування, і багато інших.
Acronis True Image Echo Workstation дозволяє проводити повне відновлення системи у разі її збою, автоматичне відновлення даних на різному устаткуванні або віртуальних машинах, а також відновлювати окремі файли і теки за лічені хвилини. 

Детальніше...Acronis True Image Home

Коментарів : 0

Acronis® True Image 11 Home - багатофункціональний програмний пакет, який не тільки забезпечує резервне копіювання даних, але і надає надійний захист від широкого спектру небезпек, включаючи комп'ютерні віруси, установку нестабільного програмного забезпечення і вихід жорстких дисків з ладу. За допомогою цього продукту можна створювати як повні резервні копії жорсткого диска комп'ютера, так і резервні копії найбільш важливих файлів і даних. 

Детальніше...Acronis® Backup & Recovery™10 Advanced Server

Коментарів : 0

 Огляд

Acronis® Backup & Recovery™ 10 - наступне покоління корпоративної лінійки сімейства Acronis® True Image. Маючи у своїй основі перевірені технології створення образів і відновлення на «голе залізо», Acronis® Backup & Recovery™ 10 дозволяє побудувати централізовану систему керування й автоматизації всіх процесів резервного копіювання в компанії будь-якого розміру. Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Serve працює як у фізичні так і у віртуальних середовищах, захищаючи сервери під керуванням Windows і Linux. Увесь уміст сервера, включаючи ОС, додатка й користувацький дані можна відновити за лічені хвилини, а не годинни і тим більше дні.
Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server, розроблений для підприємства будь-якого розміру, росте разом з компанією, легко масштабуючись від локальних конфігурацій до роботи в більших територіально розподілених мережах на тисячі машин. Він надає організаціям розширені можливості резервного копіювання й відновлення системи: дедуплікацію даних, підвищену безпеку, панель моніторингу операцій.
Комбінація потужності й простоти застосування дозволяє компаніям скорочувати витрати на ІТ і серйозно підвищувати показники часу відновлення (RTO). А додаткові модулі ще більше розширюють функціонал продукту.
  •       Модуль Acronis® Backup & Recovery 10 Deduplication дозволяє одночасно з резервними копіюванням застосовувати механізми видалення даних, що дублюються. Він легко вбудовується в загальну систему резервного копіювання й суттєво скорочує обсяг переданого по мережі трафіка й дискового простору, необхідного для зберігання резервних копій
  •       Acronis® Backup & Recovery™ 10 Universal Restore™ дозволяє швидко й ефективно відновлювати сервери навіть на встаткування, що відрізняється від оригінального або на віртуальну машину
Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server дозволяє встановити агенти резервного копіювання й відновлення як у фізичних, так і віртуальних середовищах. Для розширення функціонала при резервнім копіюванні й відновленні віртуальних машин може застосовуватися Acronis® Backup & Recovery™ 10 Advanced Server Virtual Edition, що забезпечує комплексний захист одночасно сервера й запущених на ньому віртуальних машин.

Детальніше...Системи резервного копіювання Acronis

Коментарів : 0

Програмне забезпечення Acronis - з'єднання унікальних технологій і неперевершеної зручності використання, до цих пір не доступних в конкуруючих продуктах. Наші користувачі можуть бути упевнені у високій якості продуктів, професійній технічній підтримці і конкурентоздатних цінах.

В інформаційних технологіях під базовим резервним копіюванням розуміється створення копії файлів даних для того, щоб ці файли можна було відновити у разі їх знищення або втрати. Повне резервне копіювання в цілях екстреного відновлення означає створення точного образу диска або розділу, який дозволяє повернути Вашу систему в повністю робочий стан протягом декількох хвилин, а не годин або навіть днів, включаючи апаратно-незалежне відновлення системи.

Компанія Acronis є технологічним лідером в розробці системних рішень для корпоративних і домашніх користувачів по роботі з жорсткими дисками, резервному копіюванню даних, управлінню завантаженням операційних систем, редагуванню дисків, надійному знищенню даних, і інших системних засобів. Серед наших розробок популярні у всьому світі продукти Acronis True Image, Acronis OS Selector, Acronis Privacy Expert, Acronis Migrate Easy, Acronis Disk Editor, Acronis Recovery Expert, а також декілька нових продуктів, які будуть доступні в найближчому майбутньому.

Детальніше...