1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Реалізовані проекти.

Коментарів : 0

Серед реалізованих проектів ТМЦ «АКРОС»Склад»

Підприємство по продажу вітражного скла та фірма по гуртовій продажі товарів легкої промисловості, де товар, дуже схожий за основними характеристиками, швидко оновлюється:

- для швидкої роботи менеджера були настроєна робота програми з клавіатури, тобто без рухів мишкою, можна швидко знаходити по кодам, артикулам, назві та іншому набивати в накладну та продавати товар;
- зроблена підсвітка товару якого залишається обмаль.

Приватний підприємець –  налаштовано для продажу одягу.

Проект під фірму, що продає та здійснює нарізку плит (ДСП, ПСВ та інших):

- зроблено можливість продажу як з переліку товарів так і прямо зі складу. Це зручно для продажу кусків(частин цілих плит). В програмі при продажу частини плити, вводиться параметри куска, що залишається, програма обраховує розміри, площу, того що продається. Можлива продажа куска з куска.

Проект для гуртівні по продажі насіння та різних рослин:

- розроблені друковані форми, для наклейок, доставки, нова пошта, нічний експрес та інші;
- смс повідомлення про зібране замовлення;
- можливість розсилки інформації по пошті.

Магазин– гуртівня  по продажу посуду, одноразового  та звичайного, величезний перелік товарів, організовано і структуризовано  роботу  по продажу та контролю за залишками.

Компанія - виробник метало черепиці,  для якої налаштовано  роботу з сировиною,  реалізовано  закупівлю   металу ( в одиницях виміру кг- вага), а при продажу готового виробу в штуках списується відповідна кількість відповідного металу.

Приватний підприємець - реалізовано продаж різноманітних деталей та комплектуючих до  меблів, великий вибір сантехніки  та багато дрібниць  для дому, реалізована робота з різними валютами.

Компанія, що займається продажем  та порізкою  металу. Організовано  роботу з кількома складами: власним та з складом, на якому зберігається метал клієнта.

Приватний підприємець - що займається продажем парфумів – мережева система по типу Avon, для продажу різноманітної косметики,   реалізовано  контроль за  накопиченням   балів, знижок та інших характеристик лояльності з одночасною роботою 2  клієнтів  у різних країнах(Польша) .


ТМЦ "АКРОС" Склад" розроблена провідними спеціалістами в галузі інформаційних технологій і тому:

   * має можливість доробки спеціальних модулів за необхідністю;
   * може адаптуватись до особливостей складського і торговельного процесів конкретної організації.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери