1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Кофігурація " Управління торгівельним підприємством для України"

Коментарів : 0

1C: Підприємство 8. Управління торгівельним підприємством для УкраїниКонфігурація "Управління торгівельним підприємством для України" є комплексним рішенням, що дозволяє автоматизувати завдання управління і обліку на підприємствах, що здійснюють будь-які види комерційної діяльноті.

Детальніше..."Конфігурація Бухгалтерія "

Коментарів : 0

Програми для бізнесу:Бухгалтерія 8 для УкраїниПрограмний продукт "Бухгалтерія" включає конфігурацію (прикладне рішення) "Бухгалтерія для України". Правила ведення обліку налагоджені саме в конфігурації.

Детальніше...Програмні продукти лінійки «1С:Підприємство»

Коментарів : 0

1C: Підприємство 8Прикладні рішення, розроблені на її основі, побудована з врахуванням роботи попередньої версії 7.7.

Детальніше...Конфігурація Управління торгівлею для України

Коментарів : 0

1C: Підприємство 8. Управління торгівлею для України Конфігурація " Управління торгівлею для України "  є тиражним рішенням, що дозволяє в комплексі автоматизувати завдання оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій, забезпечуючи тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Детальніше...Конфігурація "Зарплата і управління персоналом для України

Коментарів : 0

Програми для бізнесу : Підприємство 8 Зарплата і управління персоналом для УкраїниКонфігурація "Зарплата і управління персоналом для України" – це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, починаючи від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії.

Детальніше...Конфігурація "Управління виробничим підприємством для України"

Коментарів : 0

Конфігурація "Управління виробничим підприємством для України" є комплексним прикладним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку на виробничому підприємстві. Рішення дозволяє організувати комплексну інформаційну систему, відповідну корпоративним, українським і міжнародним стандартам та забезпечити фінансово-господарську діяльність підприємства.

Детальніше...Програма для Бухгалтерії

Коментарів : 0

Програми для бізнесу:Бухгалтерія 8 допомагає вести облік різних видів комерційної діяльності 

  • Яким би бізнесом не займалася ваша організація - оптовою або роздрібною торгівлею, комісійною торгівлею, наданням послуг, виробництвом або будівництвом - Ви можете вести облік в Програми для бізнесу:Бухгалтерии 8.
  • У одній інформаційній базі можна вести облік діяльності декількох організацій і індивідуальних підприємців. При цьому використовуються загальні довідники контрагентів, співробітників і номенклатури, а звітність формується окремо.
  • У програмі підтримуються різні системи оподаткування : загальний режим, УСН і ЕНВД.
  • У конігурації Бухгалтерія 8 зберігається повна інформація про контрагентів (контактна інформація, банківські рахунки, реєстраційні коди) і співробітників організації (паспортні дані, індивідуальні коди, посада, розмір окладу).
  • Програми для бізнесу:Бухгалтерія 8 автоматично формує різні форми бухгалтерської і податкової звітності, які можна надрукувати або зберегти у файл для передачі в ИФНС.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери