1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

ПравоXII.ПРОФ

Коментарів : 0
Інформаційно - пошукова система із законодавства " ПРАВО . Версія Проф " (надалі система) є сучасним та простим в експлуатації засобом для роботи з правовою інформацією. Зручний інтерфейс, інтеграція кращих можливостей Microsoft Visual FoxPro 6.0, за допомогою якого розроблено програму, великий об'єм даних, потужні функції для аналізу та застосування законодавства, спільна робота з текстовим редактором Microsoft Word та програмою обробки електронних таблиць Microsoft Excel - все це допоможе Вам працювати швидко та якісно.


Бази даних системи - це впорядкована сукупність нормативно-правових, розпорядчих та інших правових документів (далі - документів), аналітичних оглядів та дайджестів, форм та бланків типових документів, фінансової інформації тощо.

До складу баз даних системи входять загальна база документів "Законодавство України" та додаткові бази даних, що можуть бути включені у поставку системи за Вашим бажанням.

База даних документів "Законодавство України" містить:

 1. Тексти документів, джерелами видання яких є органи законодавчої та судової влади України:
  • Верховна Рада України ;
  • Президент України ;
  • Кабінет Міністрів України ;
  • Конституційний Суд України, Верховний Суд України, Вищий господарський суд України ;
  • Міністерства та державні комітети України, Державна податкова адміністрація України, Національний банк України, Фонд державного майна та інші органи державної виконавчої влади України .
 2. Міжнародні договори, до яких приєдналася Україна, а також, для інформації, - інші документи з міжнародного права .
 3. Нормативні документи органів влади та управління колишніх СРСР та УРСР, що діють нині в Україні або на які посилаються документи органів законодавчої , виконавчої та судової влади України .
 4. Блок фінансової інформації

База даних " Законодавство України " містить усі документи органів державної виконавчої влади України, які реєструються в Міністерстві юстиції та вносяться до Державного Реєстру нормативних актів.

  Додаткові бази даних - це регіональні бази документів органів влади міста Києва і Автономної Республіки Крим (" Київ ", " АР Крим ") та база даних, що містить інформацію щодо перспективного законодавства України ("Законопроекти").

Блок фінансової інформації містить курси валют, що встановлені Національним банком України (з 1996 року), обліковані ставки (ставки рефінансування) та процентні ставки за кредитами Національного банку України "овернайт" (ломбардні ставки). Ви можете отримати графічне зображення фінансової інформації, порахувати індекс інфляції, облікову ставку за вибраний період часу.

Блок фінансової інформації пов'язаний з базою даних документів через відповідні документи Національного банку України.

Ви можете експортувати таблиці з фінансовою інформацією у файл формату Microsoft Excel.

За допомогою системи Ви зможете: знайти документ, який Вас цікавить, маючи мінімальні відомості про нього; роздрукувати або вивести у файл перелік вибраних Вами документів, увесь текст або будь-яку його частину; переглянути текст вибраного документа в останній редакції або за станом на певну дату; переглянути тексти документів за перехресними посиланнями, не залишаючи основного документа, експортувати документ у формати DOS Text, Windows Text та RTF.

Реквізити документа (реєстраційний номер, тип, джерело видання, дату видання тощо), ключові слова, юридичні рубрики, відомості про публікацію документа в офіційних виданнях тощо можна переглянути у картці документа.

Ви маєте можливість переглядати списки документів за джерелами їх видання та за певні періоди часу (тобто за хронологією), переглядати нові надходження документів; за бажанням, фільтрувати списки документів, виключаючи з них під час перегляду документи про нагородження, призначення, звільнення посадових осіб тощо (залишаючи їх у базі даних); шукати визначення термінів у документах бази даних через словник термінів; шукати документи за юридичними довідниками, встановлюючи правове поле на певну дату.

Правове поле - це унікальна функція системи, яка дозволяє динамічно формувати базу даних за станом на вказану дату і працювати з цією базою, застосовуючи всі пошукові та сервісні функції системи на множині документів, які визначені правовим полем.

Робота з картотекою включає можливість створювати власні добірки з документів бази даних, складати список закладок у документах, які Вас зацікавили, вести власну базу даних з документів, які є у Вас у вигляді файлів.

База даних документів системи можна надзвичайно швидко поновлювати на Вашому комп'ютері безпосередньо з CD-диску, що містить змінну частину баз даних або задопомогою блоків актуалізації, які можна отримувати як на дискетах, так і електронною поштою.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери