1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Опис системи ЛІГА:ЗАКОН

Коментарів : 0

Система Ліга : Закон

Опис систем

1. Єдина інформаційно-правова платформа "ЛІГА:ЗАКОНдля всіх"

Єдина інформаційно-правова платформа "ЛІГА: ЗАКОН для всіх" - це якісно нове рішення для підприємств України, що дозволяє відстежувати і правильно трактувати найбільш значущі правові події, норми, правила і їх наслідки для бізнесу, а також повноцінно працювати з усіма продуктами ЛІГА: ЗАКОН .

Це єдина безкоштовна інформаційна платформа для всіх користувачів ЛІГА: ЗАКОН. Інформаційно-правові ресурси платформи корисні для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та інших ключових співробітників компанії.

Вміст платформи "ЛІГА:ЗАКОН для всіх"

Платформа входить в комплект з будь-яким з продуктів ЛІГА: ЗАКОН. Кожному підприємству надається два додаткових робочих місця в платформі, які розподіляються на розсуд клієнта.

-АНАЛІТИЧНИЙ БІЗНЕС ОГЛЯД

Сім головних правових подій дня для підприємства. Необхідно управлінській ланці для забезпечення повноцінної роботи підприємства і його ключових структур.

- Єдиний вхід у всі продукти ЛІГА:ЗАКОН

Платформа "ЛІГА: ЗАКОН для всіх" містить функціональну панель, з якої можна перейти за єдиним паролем в усі комерційні продукти ЛІГА: ЗАКОН.

 

2. ЛЗПІДПРИЄМСТВО

Для великого і середнього бізнесу.

Найповніша система для інформаційно-правового забезпечення всієї компанії. Використовується великими і середніми підприємствами, в яких є в штаті бухгалтер, юрист і кадрові спеціалісти.

В себе включає:

Все законодавство України;

Коментовані кодекси;

Судову практику і прецеденти;

Службу персоналу;

База «Банкрутство підприємств»;

Бухгалтерські і юридичні консультації;

Мистецтво оборони;

МСФЗ.

 

3. ЛЗБУХГАЛТЕР

Спеціалізована система для підприємств.

Використовується компаніями, в яких бухгалтер і керівник закривають функції бухгалтерського та податкового обліку, а також кадрові питання.

В себе включає:

Законодавство України з оподаткування та бух обліку;

Міжнародне законодавство;

Судова практика для бухгалтера;

Енциклопедія бухгалтера;

Ситуації для бухгалтера;

Форми, бланки з алгоритмами заповнення;

Консультації;

Відділ кадрів.

4. ЛЗЮРИСТ

Спеціалізована юридична система.

Містить повний обсяг нормативної, аналітичної та довідкової правової інформації для щоденної професійної діяльності юриста.

В себе включає:

Все законодавство України, включаючи столичне і регіональне;

Коментовані кодекси;

Судова практика і прецеденти;

Ситуації для бізнесу;

База "Банкрутство підприємств";

Юридичні консультації та довідники;

Типові договори.

5. БУМ: Бухгалтерский Умный Модуль

База готових експертних відповідей на питання з бухобліку та оподаткування, кадрової тематики, договірній роботі. Містить більше 6 тис. актуалізованих відповідей з посиланнями на НПА. Швидкий пошук і тематичні папки: звітність, перевірки, податки і збори та ін. Рекомендації колег у відповідях практикуючих бухгалтерів з 9 найбільш популярних бухгалтерських форумів. Можна отримати відповідь на свій індивідуальний питання від редакції БУМу.

6.Електронне аналітичне видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН"

Електронне видання для бухгалтерів з акцентом на практичні рекомендації та аналітику. Всі матеріали пов'язані гіперпосиланнями з базою НПА. Тексти супроводжуються таблицями, інфографікою, відео. Режим читання максимально наближений до друкованих видань. Вихід журналу - щотижня, надходження термінових матеріалів - в щоденному режимі. Виходить українською та російською мовами.

7.Електронне аналітичне видання "ЮРИСТ & ЗАКОН»

Електронне видання для юристів з упором на аналітику і практику застосування права: аналіз, алгоритми дій, практичні рекомендації та висновки. Всі матеріали пов'язані гіперпосиланнями з базою НПА. Тексти супроводжуються інфографікою, відео. Режим читання максимально наближений до друкованих видань. Вихід журналу - щотижня, надходження термінових матеріалів - в щоденному режимі. Виходить українською та російською мовами.


Детальніше...