1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Інфодиск

Коментарів : 0

Правова система « Інфодиск » – потужний інформаційний ресурс, що включає практично повну (більше 120.000) нормативно правову базу України із щоденним надходженням нових документів, блок консультацій, роз'яснень і коментарів провідних спеціалістів по основних питаннях оподатковування, бухобліку й підприємницької діяльності, базу судових прецедентів, широку довідкову інформацію, бухгалтерські форми й бланки. Система розроблена як потужний інструмент для щоденної роботи професіонала-юриста, але доступна кожному. Це простий спосіб одержання правової інформації для підтримки вашого бізнесу і юридичного захисту ваших прав і інтересів.

У сімейство інформаційних продуктів «Інфодиск», присвячених юридичній тематиці, входять професійні правові комп'ютерні системи із щоденним поновленням інформації й вузькоспеціалізовані тематичні довідники на CD-Дисках.
Всі продукти містять у собі потужний програмно-пошуковий комплекс, що забезпечує привіконний сервіс при роботі з нормативними й довідковими документами, і інформаційне ядро, що настроюється на рішення практичних завдань користувачів у різних областях діяльності, що вимагають юридичної підтримки.

Ми сподіваємося, що в лінійці правових продуктів «Інфодиск» ви зможете вибрати рішення,

що максимально відповідає вашим потребам, завданням і фінансовим можливостям:

 

Конфігурація " ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР " • Основні закони й нормативні акти України — 27 000 документів (діючі редакції). 
• Консультації й коментарі провідних спеціалістів, роз'яснення ДПАУ. 
• Класифікатори, довідники, адреси й телефони організацій, курси валют, словник термінів.

 

Конфігурація " БІЗНЕС " 
   • Повна база нормативних актів України — 130 000 документів (діючі й попередні редакції). 
   • Консультації й коментарі провідних спеціалістів, роз'яснення ДПАУ. 
   • Класифікатори, довідники, адреси й телефони організацій, курси валют, словник термінів.

 

Конфігурація "ПІДРИЄМСТВО ПРО"
   • Повна база нормативних актів України — 130 000 документів (діючі й попередні редакції). 
   • Консультації й коментарі провідних спеціалістів, роз'яснення ДПАУ. 
   • База даних "Судові рішення ". 
   • Класифікатори, довідники, адреси й телефони організацій, курси валют, словник терміні

 

Конфігурація "ЮРИСТ"

Конфігурація для комплексного інформаційного забезпечення діяльності юридичних та аудиторських фірм, юрисконсультів і адвокатів, яким потрібні потужні інструменти для щоденної аналітичної роботи з правовою інформацією і доступ до максимально повного її об'єму.
Система містить повну базу нормативно-правових актів України: близько 340 тис. нормативних документів - всі закони, кодекси, укази, постанови Кабінету Міністрів України, нормативні документи міністерств і відомств, а також підзаконні акти, а так само базу даних «Судова практика», включає узагальнення судової практики Верховного Суду України та інших вищих судових інстанцій, огляди судової практики за матеріалами преси, а також потужні бібліотеки судових рішень - «Прецеденти», «Реєстр судових рішень», «Податкові спори». Всього - більше 1.0 мільйона документів.
Система Інфодиск: «ЮРИСТ» містить спеціально розроблені програмні інструменти, основне призначення яких - швидкий пошук прецедентів в рішеннях вищих судових інстанцій для вироблення правильної тактики ведення судового процесу.
 

Конфігурація "КОНСУЛЬТАНТ БУХГАЛТЕРА І ПІДПРИЄМЦЯ"

Конфігурація початкового рівня для інформаційно-правового забезпечення бухгалтерської та підприємницької діяльності. Основна база - консультації фахівців, офіційні рекомендації і коментарі з основних питань оподаткування, бухгалтерського обліку та підприємницької діяльності.
Конфігурація містить також оновлювану базу основних нормативних актів Україна - закони, кодекси, укази, постанови та інші документи (70.000), і обширну довідкову інформацію, типові форми та бланки звітності і первинних документів, рекомендації фахівців з реєстрації підприємства чи підприємця, ведення бізнесу. Конфігурація адресована підприємствам малого бізнесу і приватним підприємцям.

Детальніше...Для будівельників

Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери