1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Довідково-правові системи "Дінай"

Коментарів : 0

«Дінай: Гросбух» - перший помічник бухгалтера.
Спеціалізована правова система, що забезпечує інформаційно-правову підтримку професійної діяльності бухгалтера. Прекрасно підійде для бухгалтерії малого та середнього підприємства.

«Дінай: Бос» - необхідний інструмент керівника.
Спеціалізована правова система, спрямована на висвітлення питань законодавчого регулювання господарських і трудових відносин на підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Якщо Ви керуєте невеликим підприємством або тільки збираєтеся організувати або розширити свій бізнес - ця правова система для Вас! Також вона стане незамінним помічником для фахівців кадрових служб, а для головних бухгалтерів - прекрасним доповненням до довідника «Дінай: Гросбух».

«Дінай: ЗЕДексперт» - експерт із зовнішньої економіки.
Спеціалізована правова система, детально висвітлює всі правові аспекти зовнішньоекономічної діяльності. Незамінна для фахівців організацій, що працюють із зарубіжними партнерами: бухгалтерів, менеджерів, кадровиків, юристів.

«Дінай: Цінні папери» - всі правила гри на фондовому ринку.
Спеціалізована правова система, орієнтована на забезпечення інформаційно-правової підтримки учасників ринку цінних паперів. У даній системі висвітлені різні аспекти законодавчого регулювання розміщення, обігу та обліку цінних паперів, діяльності суб'єктів фондового ринку, а також особливості здійснення приватизації.

«Дінай: Судова практика» - весь досвід застосування законодавства на практиці.
Спеціалізована правова система, що представляє практику вирішення спірних питань, що виникають у різних видах діяльності підприємств і стосуються різних галузей права. Ця система необхідна штатним юристам на будь-яких підприємствах. Висвітлюючи практичне застосування норм законодавства, «Дінай: Судова практика» є також відмінним доповненням до будь-якої з спеціалізованих правових систем «Дінай».

 
«Дінай: Професіонал» - все законодавство України в одній системі.
Загальнозаконодавча правова система, призначена для інформаційно-правової підтримки всього підприємства. У «Дінай: Професіонал» висвітлено всі аспекти законодавства України. Сюди включена не тільки вся інформація з шести спеціалізованих систем, але і багато унікальні тематичні добірки, не освітлені ні в одній іншій СПС. Відмінний вибір для великих організацій з розгалуженою структурою, де правова підтримка необхідна фахівцям різних служб.

Детальніше...