1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

ESET

Коментарів : 0

Про компанію:

Компанія ESET є лідером у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення і надає якісні та ефективні рішення для домашніх і корпоративних користувачів, які здатні виявляти та знешкоджувати відомі та нові види загроз. Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ. Висока здатність виявлення та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі, а також регулярні визнання незалежних експертів та авторитетних видань. Заснована у 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу й представництва в більш ніж 180 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться у Братиславі, Словаччина. Компанія ESET включена в список компаній, які найшвидше розвиваються у сфері високих технологій за рейтингом Deloitte Technology Fast 50 у ЕМЕА регіоні, що включає в себе Європу, Близький Схід та Африку. У 2010 році аналітики Gartner включили компанію ESET до «Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms» та визнали продукти ESET кращими рішеннями для корпоративного сектора.

ESET в Україні:

Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації. Більш детальна інформація про компанію та продукти ESET доступна на українському офіційному сайті www.eset.ua.

Прай-лист ESET_2015_07_01.rar [79,62 Kb] (cкачувань: 26)

Детальніше...Порівняння

Коментарів : 0

 

ESET
NOD32
Antivirus

 

Легендарний антивірус для Windows

ESET
Internet
Security

 

Всебічний Інтернет-захист для Windows

ESET
Smart Security
Premium

 

Комплексний Інтернет-захист для Windows

Антивірус та Антишпигун

+

+

+

Антифішинг

+

+

+

Захист від атак на основі скриптів

+

+

+

Батьківський контроль

+

+

Персональний брандмауер

+

+

Антиспам

+

+

Захист веб-камери та домашньої мережі

+

+

Антикрадій

+

Управління паролями

+

Захист інформації

+

 


Купити онлайн

Купити онлайн

Купити онлайн

Детальніше...AVAST

Коментарів : 0

 

Найпопулярніший антивірус на світі.

Наразі avast! захищає понад 200 мільйонів комп'ютерів PC, Mac та пристроїв Android в усьому світі – це більше, ніж у будь-кого з конкурентів. Завантажте нашу безкоштовну програму зараз!


 

Детальніше...Антивірус Касперського

Коментарів : 0

«Лабораторія Касперського» - найпопулярніший в Росії і найбільший в Європі виробник систем захисту від шкідливого і небажаного ПЗ, хакерських атак і спаму. Компанія входить до четвірки провідних світових виробників програмних рішень для забезпечення інформаційної безпеки. Продукти «Лабораторії Касперського» надійно захищають комп'ютери і мобільні пристрої більше 300 млн користувачів по всьому світу, а технології компанії використовуються в продуктах найбільших світових постачальників програмних та апаратних рішень.

Продукти " Лабораторії Касперского " поділяються на дві основні категорії:


Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери