Новини 2022(Ціни на БАС, вартість підтримки та підключення пРРО)

1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Запрошуємо на онлайн-семінар “Лекторій”

Запрошуємо на онлайн-семінар “Лекторій” на тему “Податки: підводимо підсумки та готуємося до новацій”, який відбудеться 19 січня 2022 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Онлайн-семінар БЕЗКОШТОВНИЙ для користувачів з діючими договорами ІТС ПРОФ, Ретро, пакетами онлайн-сервісів “Тех.підтримка” або “Бухгалтерський”!

Ознайомитися з детальною програмою, а також зареєструватися на онлайн-Лекторій можна на сайті Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (http://unionba.com.ua/seminars/onlain-lektorii-19-sicnya-2022-roku).

Продовжено на 2022 рік заохочувальну програму для користувачів ІТС ПРОФ!

Продовжується дія заохочувальної програми для користувачів, які оформлюють договори ІТС ПРОФ на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори ІТС ПРОФ на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори ІТС ПРОФ за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – з січня 2022 року до грудня 2022 року.

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір ІТС ПРОФ. Наприклад, для договорів, що починаються з січня 2022 р. – до 28 січня 2022 р., для договорів, що починаються з лютого 2022 р. – до 28 лютого 2022 року і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів, які уклали договори “ІТС ПРОФ” на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори “ІТС ПРОФ” за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з січня 2022 року, в якості подарунка надається настінний календар на 2022 рік. У разі укладення договору “ІТС ПРОФ” на 24 місяці додатково надається брендований дорожній фен.

Дізнатися докладніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на сторінці https://its.1c.ua/year2022ua.

Зимове зниження цін на модуль інтеграції ПРРО “Cashalot”!

Сервіс “Cashalot” дозволяє реєструвати розрахункові операції на серверах державних органів безпосередньо з програм для автоматизації бізнесу. Для популяризації сервісу інформаційним листом № 2021-1877 від 28.09.2021 року (http://unionba.com.ua/news/776) повідомлено про акційну пропозицію в період з 01.10.2021 року до 28.02.2022 року включно – 40% знижки на модуль інтеграції ПРРО “Cashalot” з програмами для автоматизації бізнесу.

Докладнішу інформацію, у тому числі ціни, наведено у зазначеному вище інформаційному листі.

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають діючі договори ІТС ПРОФ, Ретро, ІТС для віддаленого офісу, ІТС Ретро для віддаленого офісу, ІТС для Партнерів та пакети онлайн-сервісів “Тех.підтримка”, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі договорів ІТС ТЕХНО отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС (https://its.1c.ua) не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС (https://portal.1c.eu/).

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі “Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС” (https://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:23:hdoc).

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі “Договори”.

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою [email protected]

Питання про роботу Порталу ІТС (portal.1c.eu) можна задавати на [email protected]

2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень BAS

У поточному випуску користувачам рішень “BAS Бухгалтерія” та “BAS Бухгалтерія КОРП” рекомендуємо ознайомитись з методиками модернізації та продажу нематеріальних активів.

Для користувачів програм “BAS ERP”, “BAS Комплексне управління підприємством” та “BAS Бухгалтерія КОРП” актуалізовано основні налаштування кадрового обліку та розрахунку зарплати.

Користувачам рішень “BAS ERP”, “BAS Комплексне управління підприємством” та “BAS Управління торгівлею” цікавим для ознайомлення буде приклад контролю цін під час оформлення продажів та методика повернення неоплачених товарів постачальнику.

Користувачам програми “BAS Малий бізнес” рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії “Хвоя Інтегра” https://hvoya.com.ua/. В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в новому розділі “Робота з документами, довідниками і звітами” рекомендуємо ознайомитись з порядком використання тегів у програмі на прикладі класифікації всіх контрагентів. У розділі “CRM” цікавим для ознайомлення буде механізм роботи з лідами – потенційними клієнтами. У розділі “Облік запасів” представлено порядок налаштування обліку номенклатури за характеристиками для обліку схожих товарів.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період cічень 2021 р. – грудень 2021 р..

Консультації з питань роботи рішень BAS

Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень “BAS”.

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У довідник “Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами” у розділ “Методичні рекомендації з використання сервісу “FREDO Звіт”” додано опис налаштування лічильника для документів об’єднаної звітності.

Розділ “Консультації з використання сервісу “FREDO Звіт”” доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії “FREDO”: 01.03.051 – 01.03.053.

Консультації аудитора

Довідник “Консультації аудитора” доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу “Консультації аудитора” https://its.1c.ua/db/answauditu. Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність договору ІТС ПРОФ, Ретро або пакету онлайн-сервісу “Бухгалтерський”.

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою [email protected] або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

В рамках сервісу надаються безкоштовні консультації для користувачів, які оформили один з пакетів онлайн-сервісів:

 • “ІТС ПРОФ” у кількості 1, 3, 6, 12 або 24 консультації, в залежності від терміну дії договору ІТС;
 • “Бухгалтерський” та ІТС Ретро у кількості 12 консультацій.

Детальніше про сервіс “Консультації аудитора” та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications/54.

Консультації для бухгалтера

У зв’язку зі змінами законодавства актуалізовано підрозділи “Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) (форма № 2)” та “Звіт про рух грошових коштів (форма № 3 та 3-н)” розділу “Фінансова звітність” довідника “Фінансова та податкова регламентована звітність”.

Розділ “Податкова звітність з ПДВ” довідника “Фінансова та податкова регламентована звітність” доповнено новим підрозділом “Додаток 2: Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)”. У ньому на прикладах розглянуто порядок заповнення таблиці 1 цього додатку, а також пояснено, хто та за яких обставин заповнює таблиці 2 і 3. Також приділено увагу порядку виправлення помилок, що їх припустилися при заповненні як додатка, так і декларації з ПДВ.

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 29.12.2021: Верховна Рада України встановила обмеження щодо зменшення фінансового результату на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих років для великих платників податків (https://its.1c.ua/db/acttaxuku#content:3804:hdoc).
 • Коментар від 24.12.2021: Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки (комп’ютерне програмування, надання програмних продуктів, видання комп’ютерних ігор та інше) (https://its.1c.ua/db/acttaxuku/content/3795/hdoc).
 • Коментар від 21.12.2021: ДПС: з 1 січня 2022 року платники єдиного податку другої – четвертої груп, незалежно від виду діяльності та обсягу доходу, зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО та/або ПРРО (https://its.1c.ua/db/acttaxuku/content/3782/hdoc).
 • Коментар від 17.12.2021 Закон про Держбюджет – 2022: розміри прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати на 2022 рік та їх вплив на інші величини, що використовуються у бухгалтерській практиці та соціальній сфері (https://its.1c.ua/db/acttaxuku/content/3777/hdoc).
 • Коментар від 14.12.2021: КМУ затвердив Порядок надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» (допомога у розмірі 1000 грн.) (https://its.1c.ua/db/acttaxuku/content/3768/hdoc).
 • Коментар від 10.12.2021: Оновлено Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств (https://its.1c.ua/db/acttaxuku/content/3760/hdoc).

У довіднику “Безкоштовний помічник бухгалтера” оновлено матеріал “Звітність до органу державної статистики” підрозділу “Звітність (види, терміни подання тощо)” розділу “Бухгалтеру на замітку” у зв’язку з оновленням форм статистичної звітності з 2022 року. Проте слід мати на увазі, що звітність за грудень та IV квартал 2021 року подається за “старими” формами.

Опубліковано відеоматеріали доповідей семінару “Лекторій” від 9 грудня 2021 року, який був присвячений основним акцентам обліку необоротних активів під час закриття року та питанням обліку заробітної плати, ЄСВ та ПДФО у 2022 році. Переглянути відеоматеріали (https://its.1c.ua/lector/) можуть користувачі, які мають діючі договори ІТС ПРОФ, Ретро, пакети онлайн-сервісів “Тех.підтримка” або “Бухгалтерський”.

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник “Дебет-Кредит. Питання і консультації”.

У довіднику “Календар бухгалтера” представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у січні 2022 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.12.2021 р. нормативно-правова база “ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка”, підготовлена ІАЦ “Ліга”.

Консультації для бюджетної сфери

У довіднику “Закупівлі за державні кошти” у розділі “Організація публічних закупівель” розміщено матеріал “Тестування уповноважених осіб”, в якому надано інформацію про вимоги, умови проходження тестування, доступ до електронної системи без проходження тестування, завершення діяльності тендерного комітету. Інформація корисна суб’єктам державного сектору й комерційним підприємствам – постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

У довіднику “Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору” в розділі “Фінансові активи” актуалізовано матеріал “Дебіторська заборгованість” у зв’язку з внесенням змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, а саме до порядку спливу позовної давності, який має значення для списання заборгованості. У розділі “Капітал та фінансовий результат” розміщено новий матеріал “Фінансовий результат”, в якому розкрито інформацію стосовно визначення фінансового результату, його відображення у бухгалтерському обліку та у фінансовій звітності, а також наведено приклади відображення таких операцій в бухгалтерському обліку.

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу “Оновлення програм” https://portal.1c.eu/applications/65.

Рішення Business Automation Software для масового та корпоративного ринку:

 • “BAS Малий бізнес”, редакція 1.6, версія 1.6.16.3;
 • “BAS Малий бізнес (базова)”, редакція 1.6, версія 1.6.16.3.

Галузеві рішення Business Automation Software:

 • “BAS Будівництво. ERP”, редакція 2.1, версія 2.1.24.6.

Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc:

 • “BAS Бухгалтерія + FlyDoc”, редакція 2.1, версія 2.1.16.2;
 • “BAS Бухгалтерія. КОРП + FlyDoc”, редакція 2.1, версія 2.1.16.2;
 • “BAS Управління торгівлею + FlyDoc”, редакція 3.2, версія 3.2.24.4;
 • “BAS Комплексне управління підприємством + FlyDoc”, редакція 2.1, версія 2.1.24.4;
 • “BAS Малий бізнес + FlyDoc”, редакція 1.6, версія 1.6.16.3.

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:

 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.20.1674;
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.19.1467;
 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.18.1741.

3. ЦІНИ

Роздрібні ціни на ІТС

Вид договору ІТС Договір Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн.,
без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом ІТС ПРОФ
24 міс. 19800
12 мес. 9900
6 міс. 5400
3 міс. 3000
1 міс. 1500
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4 5800
із щомісячною оплатою 1000
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом ІТС ТЕХНО 
12 міс. 6600
6 міс. 3900
із щомісячною оплатою 660
ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ на 12 міс. (залежно від кількості дозволів) 
від 1 до 5 1400
від 6 до 10 1280
від 11 до 20 1160
від 21 до 50 1040
від 51 до 100 920
більше 100 800
Апгрейд з ІТС ТЕХНО на ІТС ПРОФ
доплата за 1 місяць 300
доплата за 2 місяці 600
доплата за 3 місяці 900
доплата за 4 місяці 1200
доплата за 5 місяців 1500
доплата за 6 місяців 1800
доплата за 7 місяців 2100
доплата за 8 місяців 2400
доплата за 9 місяців 2700
доплата за 10 місяців 3000
доплата за 11 місяців 3300
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом “ІТС Ретро”
1-ї категорії на 12 міс. 13950
2-ї категорії на 12 міс. 18000
3-ї категорії на 12 міс. 26100
4-ї категорії на 12 міс. 34200
“ІТС Ретро для віддаленого офісу” на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
від 1 до 5 2700
від 6 до 10 2400
від 11 до 20 2100
від 21 до 50 1800
від 51 до 100 1500
більше 100 1200
Апгрейд з “ІТС ТЕХНО” на “ІТС Ретро” 1-ї категорії 2-ї категорії
доплата за 1 місяць 618 954
доплата за 2 місяці 1236 1908
доплата за 3 місяці 1854 2862
доплата за 4 місяці 2472 3816
доплата за 5 місяців 3090 4770
доплата за 6 місяців 3708 5724
доплата за 7 місяців 4326 6678
доплата за 8 місяців 4944 7632
доплата за 9 місяців 5562 8586
доплата за 10 місяців 6180 9540
доплата за 11 місяців 6798 10494
Апгрейд з “ІТС ПРОФ” на “ІТС Ретро” 1-ї категорії 2-ї категорії
доплата за 1 місяць 342 678
доплата за 2 місяці 684 1356
доплата за 3 місяці 1026 2034
доплата за 4 місяці 1368 2712
доплата за 5 місяців 1710 3390
доплата за 6 місяців 2052 4068
доплата за 7 місяців 2394 4746
доплата за 8 місяців 2736 5424
доплата за 9 місяців 3078 6102
доплата за 10 місяців 3420 6780
доплата за 11 місяців 3762 7458

Роздрібні ціни на ІТС ПРОФ за програмою лояльності

Придбаний договір ІТС Тривалість попереднього договору ІТС
24, 12 міс. або
пільговий 8+4
6 міс. 3 міс.
(у т. ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн., без ПДВ
ІТС ПРОФ на 12 місяців 8700 9300 9600 9800
ІТС ПРОФ на 6 місяців 4800 5100 5250 5350
ІТС ПРОФ на 3 місяці 2700 2850 2925 2975
ІТС ПРОФ на 1 місяць 1400 1450 1475 1490

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів “Тех.підтримка”

Вид доступу до онлайн-сервісу Рекоменд. роздрібна ціна,  грн., без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів “Тех.підтримка” на 12 міс. 3000

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів “Бухгалтерський”

Вид доступу до онлайн-сервісу Рекоменд. роздрібна ціна,  грн., без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів “Бухгалтерський” на 12 міс. 5900

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс “RDI Service”

Вид доступу до онлайн-сервісу Рекоменд. роздрібна ціна,  грн., без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу “RDI Service” на 12 міс. 720

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси “FREDO”

Вид доступу до онлайн-сервісу Рекоменд. роздрібна ціна,  грн., без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юр. особи на 12 міс. 3000
Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс. 250
Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО на 12 міс. 1200
Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс. 100
Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс. 200
Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс. 30
Доступ до онлайн-сервісу “FREDO ДокМен” (додаткове підключення) на 1 міс. 83

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс ІТС Галузевий

Вид сервісу
ІТС Галузевий
Кількість місяців Рекомендована роздрібна ціна, грн.,
без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 1-ї категорії
1 міс. 540
3 міс. 1170
6 міс. 2160
12 міс. 4050
Пільговий 12 міс. (8+4) 2700
Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 2-ї категорії
1 міс. 1080
3 міс. 2340
6 міс. 4320
12 міс. 8100
Пільговий 12 міс. (8+4) 5400
Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 3-ї категорії
1 міс. 2160
3 міс. 4680
6 міс. 8640
12 міс. 16200
Пільговий 12 міс. (8+4) 10800
Доступ до онлайн-сервісу ІТС Галузевий 4-ї категорії
1 міс. 3240
3 міс. 7020
6 міс. 12960
12 міс. 24300
Пільговий 12 міс. (8+4) 16200

Сервіс “Консультації аудиторів”

Найменування Рекоменд. роздрібна ціна,
грн. з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга “Консультація аудитора” 450

Сервіс “Пактум.Контрагент”

Назва сервісу Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс. 3000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс. 2000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс. 600

Сервіс “FlyDoc”

Назва сервісу Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу “FlyDoc” для юридичної особи на 1 рік 5000
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу “FlyDoc” для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік 2500

Сервіс “Опендатабот.Ризики”

Найменування пакету сервісу Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 3 місяці 1200
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-150 на 12 місяців 3980
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-300 на 12 місяців 7980
Доступ до онлайн-сервісу та оновлення ПП Опендатабот.Ризики-500 на 12 місяців 13980

Сервіс “Cashalot”

Найменування Роздрібна ціна однієї каси, грн. без ПДВ
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми “CASHALOT” і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 1220
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми “CASHALOT” і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 905
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми “CASHALOT” і пакетів оновлень (компонентів) фізичній особі-підприємцю з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 680
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми “CASHALOT” і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 1 до 2 кас) 2210
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми “CASHALOT” і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 3 до 9 кас) 1670
Поставка примірника інтегрованої комп’ютерної програми “CASHALOT” і пакетів оновлень (компонентів) юридичній особі з правом використання на рік (від 10 і більше кас) 1265

Сервіс “Хмаринка”

Найменування Рекоменд. роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка”. Тариф DEMO на 1 місяць
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка”. Тариф Small на 1 місяць 390
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка”. Тариф Small на 6 місяців 2220
Доступ до онлайн-сервісу “Хмаринка”. Тариф Small на 12 місяців 4120
Опція тарифу Small онлайн-сервісу “Хмаринка”. Додатковий сеанс на 1 місяць 390
Опція тарифу Small онлайн-сервісу “Хмаринка”. Додаткова інтернет-програма на 1 місяць 50

 

Залишити відповідь