MD Office

– комплекс програм по митному законодавству України

спробувати
безкоштовно

Ціни на

Інструкція на пониження релізу програми

НПО “Поверхность” запрошує Вас взяти участь в акції, що проводиться нами. Наша фірма займається розробкою програмних продуктів для ведення ЗЕД десять років. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати вам найсучасніше і найефективніше програмне забезпечення для ведення ЗЕД.
Інталяційнийпакет

В програмний комплекс MD Office входять

Назва ПО Опис програмного забезпечення

MD Info

Найпотужніша і сучасна інформаційна система по зовнішньоекономічній діяльності на пострадянському просторі.

Нормативно-довідкова база, що містить понад 54,814 документів (станом на 29.07.2011), як митних органів, так і різних міністерств і відомств, ТН ЗЕД – УКТЗЕД, доступні всі зручності притаманні роботі в середовищі Windows, унікальні можливості пошуку документів, робота з тематичними добірками.

MD Declaration

Програма для складання вантажної митної декларації – може задовольнити будь-який каприз Ваш і Інспектора. Ми реалізували “легендарну” таблицю довідки-розрахунку митної вартості прямо при оформленні ВМД, систему підготовки інвойсів, пряму роботу по внесенню інформації по інвойсу з таблиць MS Excel.

Заповнення, друк, перевірка і формування електронної копії ВМД, ДТЗ, листів узгодження, картки акредитації, повідомлення про транзитне переміщення; повна візуалізація бланка ВМД; навчається система за розрахунком фактурної та митної вартості товару; пошукова система працює за будь графі декларації; використання мережевої бази даних.

MD Form

Особливо полюбилася нашим користувачам, ця програма дозволяє оформити документи, супутні митному оформленню: МД-7, CMR, залізничні накладні, провізні відомості, рахунки фактури, видаткові накладні, прості векселі та інші.

MD Explorer

Програмний модуль MD Explorer, є логічним продовженням програми MD Info, що увібрав в себе усі позитивні риси цього комплексу:
– Постійно обновлювану базу нормативних документів по ЗЕД (що станом на 01.08.2012 складає понад 56 тис. документів)
– Комфортну роботу з УКТЗЕД (пошук товарів, перегляд довідки по товару , робота з АПУ, перегляд пояснень до УКТЗЕД) – Перегляд тарифного та не тарифного регулювання
– Робота з митною мапою України та багато іншого

Завдяки оновленим алгоритмам роботи програми, пошук потрібної інформації відбувається ще швидше ніж раніш! Додатково програмний модуль MD Explorer дозволяє створювати «Міжнародні експрес відправлення» (листи до 100€), вести склад тимчасового зберігання, робити розрахунки платежів по коду товара та багато іншого.

Комплект призначений для: фахівців ЗЕД, логістів, власників складів тимчасового зберігання

MDJokerNet

Опція MDJokerNet:
– OnLine перевірка вантажної митної декларації по «спеціальним» алгоритмам, максимально наближеним до бойових;
– Унікальна колекція прикладів декларування (класифікації товарів);
– Інтелектуальна самонавчається пошукова система;
– Унікальна контекстна пошукова система документів;
– Особисте листування;
– Форум ПО і ЗЕД;
– Система попередження та обміну повідомленнями і т.д.
Опція MDJokerNet інтегрована в програми MDExplorer і MDDeclaration.

Модуль МЛС

Програмний модуль МЛС, призначений для ведення митного ліцензійного складу. Швидке створення розміщень та випусків зі складу, імпорт даних про товари безпосередньо з бази або електронної копії ВМД, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, все це, зробить Вашу роботу швидкою та продуктивною!

Модуль МЛС дозволяє:
– вести необмежену кількість складів
– імпортувати данні про поставку безпосередньо з бази ВМД програми Declaration
– імпортувати данні з файлу електронної копії ВМД
– створювати електронні та друковані копії руху товару по складу для подання на митницю
– формувати звіт про товари на складі та інші звіти
      Програмний комплекс MD Office розроблений на базі найсучасніших інформаційних технологій, високопродуктивних баз даних, що забезпечують надійність, стабільність і високу стійкість при роботі з масивами інформації різних об’ємів.

Програми записуються на CD диск, вартістю 30 гривень за б / н розрахунком. Можлива пересилка в інші міста кур’єрською поштою, за рахунок одержувача.

Ми стежимо за всіма змінами в митному законодавстві та оперативно вносимо зміни в свої програмні продукти.