ІТС: Інформаційно-технологічний супровід

Опис

Інформаційна система ІТС (ІС ІТС) створена спеціально для користувачів програм для автоматизації бізнесу – для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів.

В ІС ІТС представлені новини, коментарі та консультації спеціалістів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмах для автоматизації бізнесу, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та відправки її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «FREDO Звіт».

Ціни

Інформаційно-технологічний супровід   (ціни без ПДВ)      ІТС
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 6 місяців ТЕХНО 3900,00
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 12 місяців ТЕХНО 6600,00
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 1 місяць ПРОФ 1500,00
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 3 місяці ПРОФ 3000,00
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 6 місяців ПРОФ 5400,00
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 12 місяців ПРОФ 9900,00
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 24 місяці ПРОФ 19800,00
Інформаційно-технологічна підтримка 1С: Підприємство 8+4 ПРОФ льготний при покупці ПЗ 5800,00

ІТС широко застосовується в навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей, що передбачає використання програм для автоматизації бізнесу.

Переваги

Унікальність ІС ІТС полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники програм для автоматизації бізнесу, аудитори та методисти ІТС.

Експерти і методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для ІС ІТС. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства в програмах для автоматизації бізнесу з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

Використовуючи ІС ІТС, ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, економите час для вирішення щоденних задач, ефективно використовуєте свою програму для автоматизації бізнесу.

Умови отримання

Для отримання доступу до ІС ІТС необхідно мати діючий договір інформаційно-технологічного супроводу (ІТС). Звертайтесь!