Довідково-правові системи

В інтернеті є все, а в iplex дещо більше   для юриста, бухгалтера, менеджера

IPlex

ЧИМ КОРИСНИЙ IPLEX❓

Наша найкраща рекомендація – це реальне життя.
Тому наводимо декілька судових рішень, у яких, зокрема, йдеться про застосування ipLex.

Калькулятори ipLex використовуються судами для перевірки розрахунків штрафних санкцій. Ми постійно актуалізуємо наші калькулятори, з урахуванням нових індексів, ставок та змін законодавства.

Програму ipLex – визнано професійним інструментом юриста, а витрати на користування системою включаються до складу витрат користувача у межах його професійної діяльності.

Сервіс “Конфіденційний моніторинг” дозволив “спіймати” проблемну фірму серед тисяч конрагентів нашого користувача. Особливість сервісу – можна контролювати десятки тисяч контрагентів і при цьому їх список суворо таємний, тобто жодним чином не передається а ні нам, а ні нашим серверам

ЗАКОНИ ПОНАД УСЕ

Близько половини запитів до серверів ipLex – це пошук нормативних актів. Тому, в зоні нашої особливої уваги – зручний і швидкий доступ до потрібних законів. ipLex підтримує кілька варіантів пошуку – вибирайте, який Вам подобається.

Нормативна база              Прецеденти                  Обране
                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

📌Нормативна базаВ авторизованому доступі представлена повна і актуальна нормативна база, списки останніх надходжень, календар редакцій, законопроекти, словник термінів і довідник нормативів. Сервіс “Машина часу” перенесе нормативну базу в минуле. Для гостей відкриті Конституція та всі кодекси України. Працюють пошуки з тонкими налаштуваннями і фільтрами.
📌ПрецедентиЦе спрощений пошук законів і практики їх застосування в вищих судах і ЄСПЛ. Шукає за текстами і по посиланнях на статті законів.
📌Обранеце створена користувачем у хмарах добірка документів . Добірку можна зберегти на пристрій і працювати з документами в офлайн. Вкрай корисна можливість для заощадження трафіку або роботи без інтернету. У новій версії також додана можливість оновити офлайн-копію окремого документа.

МИ РОЗШИРИЛИ МЕНЮ ДОКУМЕНТА

                         

 

 

 

 

 

 

 

📌Друк: Тепер ви можете роздрукувати документ прямо з мобільного на wi-fi принтері. Корисна дрібниця – функція “сховати коментарі” скоротить текст перед друком.
📌Звіт про зміниУнікальний сервіс для швидкого вивчення нової редакції закону. Звіт містить список змінених фрагментів в порівнянні з попередньою редакцією.📌Кілька дрібницьДодана навігація по контекстам або посиланням в документі, оптимізовані функції додавання закладок, навігації за змістом, зворотних зв’язків та інше .. До речі, на другому місці за кількістю запитів – пошук судових рішень по “скріпці” – тобто по зворотнім зв’язкам на статтю закону.
📌КонтрагентиНепогано за 1 хвилину “пробити” юридичну особу або ФОП по десятку державних реєстрів та дізнатися про власників і підписантів, борги перед бюджетом, судові процеси, зв’язки з іншими фірмами і багато іншого, що дозволить оперативно зрозуміти з ким маєш справу. (дізнатися більше…)
📌КонcультаціїКорисні поради з посиланнями на закони, які допоможуть Вам відстояти свої права в повсякденному житті: не той цінник в супермаркеті, розбита тарілка в кафе, не пускають з котиком в трамвай.
Правила руху: Незамінна класика за кермом. Правила дорожнього руху, знаки і розмітка завжди під рукою. Для довідки таблиця штрафів і перелік інших видів відповідальності за порушення правил.

ВСЕ ДЛЯ УЧАСТІ В СУДОВОМУ ПРОЦЕСІ

Судові рішення
Правові позиції

 

 

 

 

 

 

Калькулятори

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

📌Правові позиціїВисновки Верховного Суду щодо вирішення неоднакового застосування судами касаційної інстанції однієї і тієї самої норми права. Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень (дізнатися більше…)📌Калькуляториінструмент безпомилкового розрахунку суми позову, процесуальних строків та судового збору. До розрахунку штрафних санкцій також додається текст обгрунтування, який можна скопіювати та додати до позовної заяви (дізнатися більше…).

ПОМІЧНИКИ В ГОСПОДАРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Договори і контрагенти

 

 

 

 

 

 

 

 

Бухоблік

 

 

 

 

 

 

 

 

Кадри

 

 

 

 

 

 

 

 

Договори і контрагенти: Представлені зразки популярних договорів а також нормативно затверджені шаблони правочинів. Перед підписанням договору корисно перевірити надійність потенційного контрагента за реєстрами, а діючих господарських партнерів поставити на моніторинг.Бухоблік: новини законодавства, електронна версія журналу “Дебет-Кредит”, автоматичні нагадування про податки та звітність, проводки та стандарти, калькулятор індексації заробітної плати, база запитань-відповідей від ДФС, зведений довідник нормативів, ставок, курсів;Кадри: зразки кадрових документів, виробничий календар, кваліфікаційні характеристики, калькулятори відпусток та робочих днів, документи з охорони праці.


і