1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!


Питання-Відповіді (з семінару "Оплата праці,відпустки,відрядження" 23.05.18

Print

Коментарів :  0


Консультує Олена Габрук

1)Прийняли на роботу внутрішньо-переміщену особу, є довідка про взяття на облік. Як такий працівник може взяти довідку ОК-7? Чи завжди  у всіх потрібно вимагати цю довідку при оформленні документів на прийом на роботу?

Відповідь: довідку ОК-7 можна  отримати в будь – якому відділенні ПФУ, але  її видадуть тільки праціанику. 


2)Прийняли на роботу нового працівника. Він подав на оформлення трудову книжку без жодних записів (нову, чисту). Наш запис має №1. Навчання він закінчив в 2015 році, запису про навчання в трудовій немає. Але в довідці ОК-7 є сплата ЄСВ за попередні періоди: 2012-2013рр. , тобто він працював (з його слів - не по договору ЦПХ), але трудової книжки ніколи не мав.

Чим нам загрожує така невідповідність між даними держорганів і записом у його трудовій?

Відповідь: Підприємству не загрожує ні чим.  Підприємство має зробити  вчасно і правильно «свої» записи в трудову книжку. 


3)Ми оплатили в квітні 18р. участь бухгалтера у семінарі, згідно рахунку, де було вказано «за інформаційно-консультаційні послуги». В Акті таке ж формулювання. А у платіжному дорученні  - ми написали прізвище бухгалтера, яка приймала участь у семінарі.  Чи не буде в такому випадку сума оплати – об’єктом оподаткування ПДФО і ВЗ з подальшим відображенням в формі 1-ДФ?

Якщо так, - як правильно нарахувати штраф за несвоєчасну сплату ПДФО?

Відповідь:  При фіскальному підході – може бути, хоча я цього не поділяю. Адже в пл. дор. наврядши Ви писали  оплата персонально за бухгалтера і ПІБ.  Скоріш за все зазначили ПІБ представника підприємства для контролю.  Первинні документи  підтверджують саме послуги для підпримства, начому базуюься і вирати звітного періоду. Тому, на мій погляд  не про кіштрафи по ПДФО мови не йдеться. 


4)Наші працівники часто бувають у відрядженнях.  В табелі ми окремо не позначаємо день відрядження, а ставимо «8» год. Час роботи у відрядженні оплачуємо згідно окладу (якщо відпрацьовано всі робочі дні у місяці – оклад 100%, плюс окремо добові ). Середню зарплату за попередні два місяці (порядок №100) не розраховуємо. Наскільки це суттєве порушення і які за це санкції? 

Відповідь:  може загрожувати недотримання  мінімальних держваних гарантій. А тому необхідно  розраховувати середню зарплату за постановою№ 100 і порівнювати її із зарплатою. Гарантія – оплата із більшого розрахунку. 


Чекаємо Вас на наших семінарах де Ви будете мати змогу задавати питання Лекторам.


Коментарі до новини: Питання-Відповіді (з семінару "Оплата праці,відпустки,відрядження" 23.05.18    №0

Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери