1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

WO!

WO!

WO!


Семінар 16,11,17 м.Львів Кадровий екскурс для бухгалтера: налагоджуємо роботу професійно, убезпечуємо підприємство від помилок

Print

Коментарів :  0


Зареєструватись на семінар


 • ДАТА ПРОВЕДЕННЯ
 • 16 листопада 2017 року
 • МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
 • м. Львів, пр. Чорновола 7, Готель «Львів»
 • РЕЄСТРАЦІЯ
 • з 09.30 до 10.00
 • ВАРТІСТЬ
 • 390 грн без ПДВ • "Кадровий екскурс для бухгалтера: налагоджуємо роботу професійно, убезпечуємо підприємство від помилок."

   

  Програма семінару:

  ·Частина 1. Кадрова документація на підприємстві від прийняття до звільнення працівника (зразки локальних кадрових документів підприємства). Трудові книжки. Трудові договори строкові та безстрокові. Повідомлення про прийняття працівника на роботу: коли обов’язково, а коли можемо не повідомляти без штрафних санкцій. Трудові книжки. Особова справа працівника: які документи зберігаємо. Особова картка П-2 (інформація для кадровика, бухгалтера, інспектора з праці, воєнком атів. (2 година)

  ·Частина 2. Особливості оформлення роботи окремих категорій працівників: іноземці, інваліди, сезонні працівники, стажери, практиканти,сумісники, суміщення на підприємстві. Гарантії роботодавця та обов’язки працівника. Основні відмінності сумісництва та суміщення: як не припустити помилок і не допустити штрафів. Договори цивільно-правового характеру: відмінності від трудових, наслідки пере кваліфікування у трудові.

  ·Частина 3. Важливі документи підприємства, що цікавлять інспекторів під час перевірки законодавства про працю: правила оформлення, типові помилки, практичні рекомендації:

  ·правила внутрішнього трудового розпорядку;

  ·штатний розпис, встановлення посадових окладів;

  ·посадові інструкції;

  ·колективний договір: обов’язково?

  ·положення про оплату праці та положення про преміювання (у разі відсутності колективного договору);

  ·табель обліку робочого часу;

  ·графік змінності;

  ·графік відпусток;

   

  oДетальний розгляд кожного з цих документів. Практичні поради.

  Лектор:

  Олена Габрук - незалежний експерт-консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Досвід роботи в сфері податків - 22 роки, з них 17 років - у офіційному податковому виданні "Вісник податкової служби". Досвід консультаційної та лекторської роботи - 17 років. Тематика: весь спектр питань з податку на прибуток, спрощену систему оподаткування, ЗЕД

  Вартість участі у семінарі:

   

  Повна вартість - 390 грн без ПДВ.
  При оплаті за 2-х учасників від однієї організації – знижка 10%, за 3-х (і більше) – 15%.
  Зареєструватись на семінар

   

  Спеціальні пропозиції для участі в семінарі:

   

  Приведи друга або знайомих на семінар і отримай знижку – 15%

  Знижки не сумуються.

   

  Кожен учасник семінару має можливість підключитися до системи CRM платформа «Кадровий облік» на спеціальних, ексклюзивних умовах.
  Після семінару буде надсилатися конспект!


  Коментарі до новини: Семінар 16,11,17 м.Львів Кадровий екскурс для бухгалтера: налагоджуємо роботу професійно, убезпечуємо підприємство від помилок    №0

  Важливі події

  Дзвінок адміністрації


  SiteHeart

  Наші партнери