1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

WO!

WO!


Рекомендації при ураженні вірусом Petya A

Print

Коментарів :  0


У зв'язку з високою активністю та масовим розповсюдженням шкідливої програми-шифратора, яку продукти ESET виявляють як Win32/Diskcoder.C trojan, просимо звернути увагу Ваших клієнтів, як корпоративних, так і домашніх користувачів, на основні правила безпеки для забезпечення необхідного захисту, а саме:

  • На комп'ютерах користувачів обов'язково повинно бути встановлене антивірусне програмне забезпечення актуальної версії та з актуальними оновленнями (у продуктах ESET не нижче 15653). 
  • У налаштуваннях антивірусного програмного забезпечення має бути увімкнене виявлення потенційно небезпечного програмного забезпечення, а також хмарний репутаційний сервіс ESET Live Grid. 
  • Оскільки розповсюдження відбувається з використанням PsExec та уразливостей мережевих протоколів, необхідно ретельно контролювати використання PsExec в середині організації та встановити усі необхідні оновлення операційної системи. 
  • Додаткову увагу необхідно звернути на наявність актуальних резервних копій, а також їх захист від несанкціонованого доступу. 

При підозрі ураження Вашого комп`ютера вірусом , ні в якому разі не робити "перезагрузку"! При намаганні системи самій піти на перезагрузку - примусово вимкнути комп`ютер з мережі, і не вмикати до консультації зі спеціалістом нашої компанії (067) 3-705-705
Коментарі до новини: Рекомендації при ураженні вірусом Petya A    №0

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери