1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

КОМПЛЕКТ ЮристПРАКТИК

Коментарів : 0

КОМПЛЕКТ ЮристПРАКТИК - це рішення для юридичних, адвокатських, консалтингових компаній, що містить достатній обсяг юридичних консультацій, аналітики експертів, альтернативних правових точок зору. Що дозволяє компаніям з найменшими витратами часу і людського ресурсу виконувати наступні функції:

• консультувати клієнтів;

• складати документацію для клієнта і виконувати договірну роботу;

• відслідковувати судову практику і судові прецеденти;

• вирішувати суперечки: судові та медіація;

• представляти інтереси клієнта в суді;

• оптимізувати організаційну структуру підприємства, внутрішні бізнес-процеси;

• проводити тренінги для клієнта, тощо.

 

В комплект ЮристПРАКТИК входять:

 

Інформаційно-правова система ЛЗ ЮРИСТ - спеціалізована юридична система. Містить повний обсяг нормативної, аналітичної та довідкової правової інформації для щоденної професійної діяльності юриста. Підходить для роботи приватно-практикуючих юристів і невеликих юридичних компаній.

 

· НПА- нормативно-правові акти по всіх сферах діяльності, прийняті вищими органами державної влади, документи міністерств і відомств, листи та роз'яснення, кодекси, міжнародні угоди.

· Столичне та регіональне законодавство - документи, що визначають правове поле життя і діяльності столиці та всіх областей України, Автономної Республіки Крим.

· Законопроекти і коментарі

· Моніторинг законодавства

· Коментовані кодекси - науково-практичні коментарі провідних фахівців в області права з практики застосування положень статей діючих кодексів.

· Судова практика - рішення, ухвали, постанови, вироки по конкретних справах судів України та колишньої УРСР, арбітражних і господарських судів України всіх інстанцій, рішення Європейського Суду з прав людини.

· Судові прецеденти - спеціальні аналітичні добірки матеріалів судової практики в динаміці історії їх розгляду та оскарження в судових інстанціях усіх рівнів.

· Влада України - контактна інформація, адреси та історія розвитку вищих, центральних органів влади.

· Типові договори - шаблони цивільно-правових договорів та процесуальних документів, зразки типових статутів та установчих документів, а також систематизовані посилання на різні типові документи, затверджені нормативно-правовими актами.

· Банкрутство підприємств

· Юридичні консультації

· Термінологічний словник юриста

· Довідники для юриста

· Калькулятори штрафних санкцій

· Видання «Відомості юриста»

· Ситуації для бізнесу

Система аналізу судових рішень «VERDICTUM» - це пошуково-аналітична система та інструменти обробки, аналізу та класифікації текстів В ПОВНІЙ БАЗІ СУДОВИХ РІШЕНЬ. Це необхідний інструмент для підтримки діяльності підприємства при вирішенні судових спорів та захисту інтересів в судах:

· понад 35 млн. судових рішень + 100 тис. щотижня

·підбір судових рішень по 14 різним параметрам.

 

Ставши Абонентом ЛІГА: ЗАКОН, Ви отримуєте:

o Єдину інформаційну платформу ЛІГА: ЗАКОН для всіх, яка являється входом в усі продукти ЛІГА: ЗАКОН, а також надає щоденне БЛІЦ-інформування про головні правових події дня та їх наслідки для бізнесу ключових співробітників компанії. o Бонус для Абонентів будь-якого продукту ЛІГА: ЗАКОН - два робочих місця в ПОДАРУНОК:

1) ПРАВО УКРАЇНИ - базу головних НПА України,

2) БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ - матеріали по основним загрозам для бізнесу, як зовнішнім, так і внутрішнім, представлені у вигляді коротких практичних рекомендацій: опис, наслідки для бізнесу, висновки.

o Сервісну підтримку: адміністративну, технічну, інформаційну.

o Гарантія стабільності та якості ВСІХ продуктів і послуг, які надає компанія «ЛІГА: ЗАКОН», яка підтверджена сертифікатом ISO і закріплена ПАРТНЕРСЬКОЮ УГОДОЮ.

 

Детальніше...