1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

КОМПЛЕКТ БІЗНЕС СТАНДАРТ

Коментарів : 0

КОМПЛЕКТ БІЗНЕС СТАНДАРТ - це рішення для бізнесу ,що розвивається і малого бізнесу, бухгалтерів, ПП, що дозволяє забезпечити ефективне виконання бухгалтерських функцій і завдань, таких як:

• ведення бухгалтерського та податкового обліку;

• представлення бухгалтерської звітності;

• підготовка до перевірок фіскальних та контролюючих органів;

• робота з контрагентами та запобігання ризиків щодо виконання їх зобов'язань;

• договірна робота, в тому числі і щодо трудових взаємин.

 

В комплект БІЗНЕС СТАНДАРТ входять:

 

Інформаційно-правова система ЛЗ Бухгалтер - спеціалізована система для компаній, в яких бухгалтер і керівник виконують функції щодо бухгалтерського та податкового обліку, а також вирішують кадрові питання. Містить повний обсяг інформації з бухгалтерського та податкового обліку, а також необхідні інформаційні матеріали для ведення кадрового обліку на невеликому підприємстві.

 

o НПА з питань бухгалтерського обліку, оподаткування, трудового законодавства, госп. діяльності.

o Влада України - реквізити, адреси, телефони усіх вищих та центральних органів влади, їх структура.

o СИТУАЦІЇ для бухгалтера- спеціалізовані добірки матеріалів для всебічного аналізу та вивчення конкретного питання щодо бухгалтерського обліку, оподаткування, господарського права.

o Енциклопедія бухгалтера - корисна і проста для розуміння і сприйняття платформа базових знань і спеціалізованих матеріалів по всіх основоположним тематикам бухгалтерського напрямку.

o «Відомості бухгалтера» - щоденне електронне бухгалтерське видання, що розкриває і аналізує проблемні та актуальні на сьогоднішній день аспекти бухгалтерського і податкового обліку.

o Відділ кадрів- систематизована підбірка документів з основних питань трудового законодавства, посадові інструкції, класифікатор професій, шаблони внутрішніх розпорядчих документів.

o Перевірки для бухгалтера-практичні рекомендації щодо вирішення питань безпеки та взаємовідносин з контролюючими органами.

o NEW! Судова практика для бухгалтера

o Довідкова інформація

o Календар бухгалтера. Термінологічний словник бухгалтера

o Консультації. Офіційні роз'яснення органів влади

o Щотижневі і щомісячні огляди преси і новин законодавства

o Типові договори. Форми і бланки для бухгалтера (у форматі Word і Excel)

o Калькулятори штрафів, відпускних періодів, індексації заробітної плати

o База податкових знань - ресурс, в якому у формі питань-відповідей представлена ​​офіційна позиція Державної податкової адміністрації України.

o Проводки - систематизовані добірки даних щодо відображення господарських операцій в бухобліку.

 

Бухгалтерський Розумний Модуль (БУМ) - актуалізована база готових відповідей від експертів, практикуючих бухгалтерів та аудиторів з бухгалтерського обліку та оподаткування, кадрової тематики, договірній роботі з можливістю перегляду НПА, згаданих у відповідях.

Електронне видання «БУХГАЛТЕР & ЗАКОН» -інтерактивне видання в зручному форматі для бухгалтерів, аудиторів, фінансистів з упором на аналітику і практичні алгоритми дій, з можливістю переходу на НПА, зазначених в тексті.

 

Ставши Абонентом ЛІГА: ЗАКОН, Ви отримуєте:

o Єдину інформаційну платформу ЛІГА: ЗАКОН для всіх, яка являється входом в усі продукти ЛІГА: ЗАКОН, а також надає щоденне БЛІЦ-інформування про головні правових події дня та їх наслідки для бізнесу ключових співробітників компанії. o Бонус для Абонентів будь-якого продукту ЛІГА: ЗАКОН - два робочих місця в ПОДАРУНОК:

1) ПРАВО УКРАЇНИ - базу головних НПА України,

2) БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ - матеріали по основним загрозам для бізнесу, як зовнішнім, так і внутрішнім, представлені у вигляді коротких практичних рекомендацій: опис, наслідки для бізнесу, висновки.

o Сервісну підтримку: адміністративну, технічну, інформаційну.

o Гарантія стабільності та якості ВСІХ продуктів і послуг, які надає компанія «ЛІГА: ЗАКОН», яка підтверджена сертифікатом ISO і закріплена ПАРТНЕРСЬКОЮ УГОДОЮ.

Детальніше...