1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

КОМПЛЕКТ БухгалтерПРАКТИК

Коментарів : 0

КОМПЛЕКТ БухгалтерПРАКТИК - рішення для бухгалтерів, малого бізнесу, ПП, що закриває питання, пов'язані з податковим і трудовим законодавством, і забезпечує ефективне виконання фахівцями наступних бізнес-задач:

• консультаційна діяльність у сфері податкового права;

• ведення бухгалтерського та податкового обліку;

• договірна робота по контрагентам;

• правильна здача звітності.

 

В комплект БухгалтерПРАКТИК входять:

 

Бухгалтерський Розумний Модуль (БУМ) – актуалізована база готових відповідей від експертів, практикуючих бухгалтерів та аудиторів з бухгалтерського обліку та оподаткування, кадрової тематики, договірній роботі, з можливістю перегляду НПА, згаданих у відповідях.

 

o БУМ завжди підтримується в актуальному стані - всі відповіді постійно актуалізуються і відповідають останнім змінам в законодавстві. Дозволяє швидко знайти відповідь на будь актуальне питання від експертів, податкової, інших практикуючих бухгалтерів і порівняти різні думки.

o База щодня поповнюється новими актуальними питаннями користувачів і відповідями експертів.

o Доступний українською та російською мовами.

Електронне видання «БУХГАЛТЕР & ЗАКОН» -інтерактивне видання в зручному форматі для бухгалтерів, аудиторів, фінансистів з упором на аналітику і практичні алгоритми дій, з можливістю переходу на НПА, зазначених в тексті.

 

o Тексти доповнені таблицями, інфографікою, відео. Режим читання максимально наближений до друкованих видань.

o Вихід журналу - щотижня (по понеділках), надходження термінових матеріалів - в щоденному режимі.

o Доступний українською та російською мовами.

Ставши Абонентом ЛІГА: ЗАКОН, Ви отримуєте:

o Єдину інформаційну платформу ЛІГА: ЗАКОН для всіх, яка являється входом в усі продукти ЛІГА: ЗАКОН, а також надає щоденне БЛІЦ-інформування про головні правових події дня та їх наслідки для бізнесу ключових співробітників компанії. o Бонус для Абонентів будь-якого продукту ЛІГА: ЗАКОН - два робочих місця в ПОДАРУНОК:

1) ПРАВО УКРАЇНИ - базу головних НПА України,

2) БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ - матеріали по основним загрозам для бізнесу, як зовнішнім, так і внутрішнім, представлені у вигляді коротких практичних рекомендацій: опис, наслідки для бізнесу, висновки.

o Сервісну підтримку: адміністративну, технічну, інформаційну.

o Гарантія стабільності та якості ВСІХ продуктів і послуг, які надає компанія «ЛІГА: ЗАКОН», яка підтверджена сертифікатом ISO і закріплена ПАРТНЕРСЬКОЮ УГОДОЮ.

Детальніше...