1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

1С: Конфігурація „Торговий дім” на платформі 1С: Підприємство 8

Коментарів : 0

Довідники:

Товари

Цей довідник використовується для внесення даних про товари, матеріали, готову продукцію, тару, комплекти, комплектуючі і послуги. Для кожного виду ТМЦ можемо задати одиницю виміру, ціни, згенерувати штрих код, ввести графічне зображення, виробника, номенклатуру, а також побачити середню собівартість, залишки на складах і замовлення покупців. З карточки ТМЦ передбачена можливість переглянути ціни по прихідних документах.

Прайс-лист

Призначений для швидкого пошуку потрібного нам ТМЦ по каталожному номеру, по штрих коду, по назві, по артикулу. Відразу можемо переглянути роздрібні ціни і наявність товару на складах. Передбачена можливість друку цього прайс-листа.

Склади

Використовується для внесення інформації про місця зберігання ТМЦ і матеріально відповідальних осіб. Для кожного складу передбачена можливість задати йому ознаку гуртового складу чи магазину.

Типи цін

В цьому довіднику можна створити будь-яку кількість, типів знижок.

Кореспонденти

Даний довідник використовується для внесення інформації про постачальників, покупців, засновників. Для кожного з них передбачена можливість внесення всіх реквізитів, банківських рахунків і типи цін (тобто знижки). По замовчуванню підставляється роздрібна ціна, але діє накопичувальна система знижок.

Каси торгової мережі

Заноситься інформація про каси і їх назва, тип касового апарату та місце знаходження.

Детальніше...